Usługi, Sprzedaż, Ludzie

Test na hiv Warszawa

Wiele osób poszukuje placówek, które przeprowadzają testy na HIV. W momencie, kiedy pojawia się ryzyko zakażenia, niezwykle ważne jest skonsultowanie się ze specjalistami w tej dziedzinie. Na naszej stronie znalazły się nie tylko adresy ośrodków medycznych, ale również rzetelne informacje prawne, które mają wpływ na organizację życia osób chorych na AIDS. Zajmujemy się również pomocą dla młodzieży i bezdomnych.

Odbiór odpadów gastronomicznych

To oferta dla Ciebie, jeśli potrzebujesz pozbyć się produktów zbędnych ze swojej kuchni, np. olejów. Zapewniamy odbiór odpadów gastronomicznych (które zakwalifikowane są do śmieci kategorii trzeciej i podlegają przepisom o odpowiedniej ich utylizacji). Nasza oferta skierowana jest głównie do restauracji, szkół, pubów i innych lokali, w których przygotowywana jest żywność.

Ośrodek uzależnień

Na naszej stronie internetowej dostępne są wszelkie informacje na temat leczenia odwykowego. Jako prywatny ośrodek uzależnień leczymy kompleksowo osoby chore na alkoholizm, narkomanię, lekomanię, a także hazard i inne grupy nałogów. W przypadku osób z politoksykomanią rozpoczynamy od detoksykacji, czyli uwolnienia organizmu od produktów ubocznych metabolizmu alkoholu, leków czy narkotyków.

Uzdrawianie energią

Ta umiejętność została zesłana wtajemniczonym przez samego Archanioła Metatrona - uzdrawianie energią polega na transferze wibracji wzmacniających ducha i ciało. Impulsy wpływają między innymi na stany zapalne, zmiany komórkowe, a także matrycę umysłu, chęć samorealizacji, czy wzmocnienie więzi z Bogiem.
2017 - © www.kunowice1759.pl