Usługi, Sprzedaż, Ludzie

Odbiór odpadów gastronomicznych

To oferta dla Ciebie, jeśli potrzebujesz pozbyć się produktów zbędnych ze swojej kuchni, np. olejów. Zapewniamy odbiór odpadów gastronomicznych (które zakwalifikowane są do śmieci kategorii trzeciej i podlegają przepisom o odpowiedniej ich utylizacji). Nasza oferta skierowana jest głównie do restauracji, szkół, pubów i innych lokali, w których przygotowywana jest żywność.

Nagrobki granitowe

Wybór odpowiedniego kamienia, który stanowi podstawę całej naszej oferty, to gwarancja nie tylko estetycznego wyglądu, ale również trwałości na lata. Zarówno nagrobki granitowe, jak i parapety wykonywane przez specjalistów z JC Granit stanowią realizacje doskonale dopasowane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dbając o Państwa satysfakcję i zadowolenie zawsze dostosowujemy profil realizacji do przedstawionych nam potrzeb. Na uwadze mamy również wysoką jakość naszych projektów, które potrafią zaskakiwać w każdym calu.

medytacja podstawy

Chcesz polepszyć swoje samopoczucie i rozwijać się duchowo? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz wiele produktów do rozwoju osobistego. Możemy zaproponować Ci książki, bransoletki, świeczki i muzykę. Jednym z polecanych tytułów z naszego sklepu jest Medytacja podstawy.
2017 - © www.kunowice1759.pl