Dla dzieci, młodzieży i rodziców, Szkoły

Niania

Jeśli chciałabyś zostać opiekunką do dzieci lub poszukujesz takiej pomocy w swoim domu, załóż konto na naszym portalu. Możesz tu dodać ogłoszenie oraz skorzystać z rozbudowanej wyszukiwarki, która została wyposażona w zaawansowane opcje, pozwalające na szukanie osób, według indywidualnych preferencji. Centrum Usług Psychologicznych w Warszawie pomoże Ci znaleźć pracę jako niania lub wybrać odpowiednią babysitterkę.

przedszkole brwinów

Aby dziecko się dobrze rozwijało, powinno mieć nieustanny kontakt z rówieśnikami. Dlatego nasze prywatne przedszkole dla Pruszkowa, Brwinowa oraz okolic Nadarzyna czy Otrębus, opracowało program wychowawczo-dydaktyczny, który uwzględnia zajęcia rytmiczne, z języka angielskiego, francuskiego czy ćwiczenia ruchowe. Polecamy także zapisanie pociechy na dodatkowe tańce, warsztaty plastyczne, logopedię i zajęcia sportowe. Sprawdź na naszej stronie plan dnia, godziny działania placówki i zapisz malucha.

inhalator dla dzieci

Na stronie sisibaby.pl czeka na Ciebie bogaty asortyment produktów, które ułatwią Ci opiekę nad dzieckiem i pozwolą zadbać o jego bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz inhalatory dla dzieci, nawilżacze, osuszacze powietrza i inne produkty przydatne w każdym domu. Wejdź na sisibaby.pl i przekonaj się, że nasza propozycja jest jedyna w swoim rodzaju.

Szkoła tańca dla dzieci Wrocław

Jeśli Twoja pociecha od gier zespołowych woli zabawy przy muzyce, zastanów się, czy nie zapisać jej na lekcje baletu lub hip hopu, które pozwolą jej na rozwijać kondycje i realizować się artystycznie. Nasza wyszukiwarka podpowie Ci, która szkoła tańca dla dzieci prowadzi we Wrocławiu zajęcia, którymi mógłby zainteresować się Twój maluch.

przedszkola niepubliczne Gdańsk

Zapewnij swojemu dziecku dobry start edukacyjny i już teraz zapisz je do miejsca, jakim jest prywatne przedszkole MegaMocni w Gdańsku. Nasza niepubliczna placówka artystyczno-logopedyczna to przede wszystkim nastawienie na indywidualne potrzeby każdego malucha, a także bogata oferta zajęć dodatkowych oraz w ramach czesnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Gryzak sensoryczny

Ważne jest, by akcesoria, z których dzieci korzystają w pierwszych latach swojego życia, dawały im nie tylko zabawę, ale również uczyły i wspomagały rozwój. Takim produktem jest oferowany gryzak sensoryczny. Łagodzi on ból maluszka w czasie ząbkowania, a trzymany w rączce umożliwia ćwiczenie umiejętności sensorycznych i manualnych
2017 - © www.kunowice1759.pl