Dla dzieci, młodzieży i rodziców, Szkoły

Artykuły szkolne sklep internetowy

Jako rodzice, chcemy zadbać o to, aby wyposażenie naszego dziecka w niezbędne artykuły szkolne było kompletne. Sklep internetowy Dzieciaczkowo.pl, oferuje Państwu szeroki asortyment produktów, w przypadku których wysoka jakość i funkcjonalność, spotyka się z wyjątkową estetyką - równie istotną dla małego posiadacza.

Nauka angielskiego dla dzieci

Jesteśmy szkołą językową z ponad 19-letnią tradycją. Wierzymy, że nauka angielskiego dla dzieci powinna być prowadzona w odpowiedni sposób - skuteczny, ale zarazem przyjemny. Dlatego zapewniamy różnorodne metody, ćwiczenia i typy interakcji. Dzięki temu lekcje przynoszą efekty i są dla uczniów atrakcyjne.

Akcesoria do biżuterii

Zależy Ci na tym, aby w jak najlepszy sposób zadbać o swoje wyroby jubilerskie, zapewniając im znakomity wygląd przez długi czas? W asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy znajdziesz akcesoria do biżuterii autorskiej, wśród których znajdziesz m. in. koraliki, półfabrykaty, sznurki i inne akcesoria.

Puzzle zwierzęta

To jedno z najlepszych połączeń zabawy z pożytecznym dla waszych pociech! Puzzle z wizerunkiem zwierząt powinny z całą pewnością spodobać się każdemu dziecku. To dla nich doskonała forma nauki, ćwiczenia pamięci oraz skojarzeń, a także wielu innych, cennych umiejętności, o które warto zadbać już od najmłodszych lat.

modele plastikowe

Modele plastikowe do sklejania to wspaniała rozrywka dla najmłodszych oraz dla rodziców. Sklejanie modeli uczy cierpliwości, dokładności i rozwija zdolności manualne. Nasza firma od wielu lat sprzedaje modele do sklejania. Największą ofertę posiadamy na modele łodzi i akcesoria do nich. Modele do sklejania z naszej oferty to produkty warte uwagi wykonywane z wysokiej jakości materiałów.
2017 - © www.kunowice1759.pl