Dla dzieci, młodzieży i rodziców, Szkoły

Niania

Jeśli chciałabyś zostać opiekunką do dzieci lub poszukujesz takiej pomocy w swoim domu, załóż konto na naszym portalu. Możesz tu dodać ogłoszenie oraz skorzystać z rozbudowanej wyszukiwarki, która została wyposażona w zaawansowane opcje, pozwalające na szukanie osób, według indywidualnych preferencji. Centrum Usług Psychologicznych w Warszawie pomoże Ci znaleźć pracę jako niania lub wybrać odpowiednią babysitterkę.

przedszkole brwinów

Aby dziecko się dobrze rozwijało, powinno mieć nieustanny kontakt z rówieśnikami. Dlatego nasze prywatne przedszkole dla Pruszkowa, Brwinowa oraz okolic Nadarzyna czy Otrębus, opracowało program wychowawczo-dydaktyczny, który uwzględnia zajęcia rytmiczne, z języka angielskiego, francuskiego czy ćwiczenia ruchowe. Polecamy także zapisanie pociechy na dodatkowe tańce, warsztaty plastyczne, logopedię i zajęcia sportowe. Sprawdź na naszej stronie plan dnia, godziny działania placówki i zapisz malucha.

inhalator dla dzieci

Na stronie sisibaby.pl czeka na Ciebie bogaty asortyment produktów, które ułatwią Ci opiekę nad dzieckiem i pozwolą zadbać o jego bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz inhalatory dla dzieci, nawilżacze, osuszacze powietrza i inne produkty przydatne w każdym domu. Wejdź na sisibaby.pl i przekonaj się, że nasza propozycja jest jedyna w swoim rodzaju.

przedszkola niepubliczne Gdańsk

Zapewnij swojemu dziecku dobry start edukacyjny i już teraz zapisz je do miejsca, jakim jest prywatne przedszkole MegaMocni w Gdańsku. Nasza niepubliczna placówka artystyczno-logopedyczna to przede wszystkim nastawienie na indywidualne potrzeby każdego malucha, a także bogata oferta zajęć dodatkowych oraz w ramach czesnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Gryzak sensoryczny

Ważne jest, by akcesoria, z których dzieci korzystają w pierwszych latach swojego życia, dawały im nie tylko zabawę, ale również uczyły i wspomagały rozwój. Takim produktem jest oferowany gryzak sensoryczny. Łagodzi on ból maluszka w czasie ząbkowania, a trzymany w rączce umożliwia ćwiczenie umiejętności sensorycznych i manualnych

Sklep internetowy z zabawkami

Serdecznie polecamy Państwu nasz wyjątkowy sklep internetowy z zabawkami, w którym znajdą Państwo szeroki asortyment różnego rodzaju produktów dla dzieci. Polecamy między innymi zabawki edukacyjne, kreatywne, rozwojowe, drewniane, a także pluszowe, muzyczne, czy sportowe. Sklep internetowy z zabawkami zaprasza!

Wózek dziecięcy

Wózek dla dziecka to jeden z podstawowych zakupów przed zbliżającym się powiększeniem rodziny. Każdy wózek dziecięcy z naszej oferty to produkt najwyższej jakości, który spełni każde wymagania pod względem wytrzymałości czy estetyki. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą bogatą ofertą!
2017 - © www.kunowice1759.pl