Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

dekoracje na tort z opłatka

W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje na tort z opłatka. Pozwolą one w prosty sposób osiągnąć spektakularny efekt. To świetny pomysł na ozdobę ciast, zarówno dla najmłodszych jak i starszych jubilatów czy solenizantów. Do produkcji naszych wyrobów zostały użyte jedynie bezpieczne i całkowicie jadalne barwniki. Na stronie kupisz także specjalny, naturalny żel, dzięki któremu w prosty sposób wykonasz napisy i rysunki.

Imprezy okolicznościowe Bobolin

Wykwintne dania, miła obsługa i eleganckie wnętrza to wszystko, co zaoferować może Ci Gospoda Obora. Bobolin to miasto, w którym jest zlokalizowany nasz lokal. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo natomiast menu oraz galerię naszej gospody. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby oraz zamówienia u nas cateringu na imprezy okolicznościowe. Z nami spędzą Państwo wyjątkowe chwile.

Regały chłodnicze

Witamy w firmie Probox. Od lat zajmujemy się dystrybucją urządzeń specjalistycznych dla sklepów, marketów i gastronomii. Prezentujemy Państwu markowe regały chłodnicze o estetycznym wyglądzie i energooszczędnych parametrach funkcjonowania. Polecamy witryny, lady, szafy i wiele innych praktycznych sprzętów. U nas znajdziecie wszystko to, co zapewni dłuższą trwałość towarom spożywczym. Chłodzenie i mrożenie z naszym sprzętem będzie proste i skuteczne. Dzięki zamówieniom przez internet oferujemy atrakcyjne ceny.

Meble kuchenne Kammono

Szukasz pomysłu na elegancką i funkcjonalną przestrzeń, w której gotowanie to przyjemność? Meble kuchenne Kammono okażą się dla Ciebie świetnym wyborem. Nowoczesne i stylowe szafki są proste w montażu. Klasyka frontów połączona z połyskiem powierzchni sprawia, że wyposażenie wpisuje się w najnowsze trendy.

Kawiarnia Warszawa

UniqueChoice to jedyna w swoim rodzaju kawiarnia. Warszawa jest miastem, którego mieszkańcy nie mogą narzekać na brak miejsc, w których można dobrze zjeść i napić się dobrego alkoholu. jednak to to właśnie u nas będą Państwo mogli skorzystać z tych uciech, jednocześnie ciesząc się wysokiej jakości wnętrzami i niezwykłą atmosferą panującą przy każdym stoliku.

Berlinger Haus czajnik

Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam będą Państwo mogli stworzyć w swojej kuchni niezwykle funkcjonalną, a jednocześnie elegancką przestrzeń. Proponowane przez nas czajniki wyróżniają się nie tylko elegancją, ale również duża estetyką i wytrzymałością. Dzięki temu mogą służyć do zaparzania wody na kawę, czy herbatę przez długie lata. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jednocześnie zapraszając na naszą stronę, na której znajdą Państwo doskonałe czajniki i wszelkie dotyczące ich szczegóły.
2017 - © www.kunowice1759.pl