Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

Komunia

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować imprezę rodzinną? Zależy Ci na tym, aby było ono pod każdym względem dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań? Jeżeli tak, to komunia w warszawskim Sosnowym Dworze z pewnością przypadnie Ci do gustu. Sala i plener, doskonałe menu oraz profesjonalna obsługa to nasze ogromne atuty. Zapewniamy, że dzięki nam będziecie mogli spędzić ten czas w bardzo spokojnej atmosferze, która zapewni Wam wszystko, co niezbędne do tego, by cieszyć się urokiem chwili.

Suszone wiśnie

Z myślą o wszystkich osobach dbających o zdrowie i pragnących cieszyć się idealną sylwetką, ofertę naszego sklepu na bieżąco wzbogacamy o pyszne, owocowe przekąski. W naszym asortymencie znajdziecie suszone wiśnie, śliwki, żurawinę i inne bakalie o intensywnym, głębokim smaku i wielu właściwościach zdrowotnych.

dekoracje na tort z opłatka

W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje na tort z opłatka. Pozwolą one w prosty sposób osiągnąć spektakularny efekt. To świetny pomysł na ozdobę ciast, zarówno dla najmłodszych jak i starszych jubilatów czy solenizantów. Do produkcji naszych wyrobów zostały użyte jedynie bezpieczne i całkowicie jadalne barwniki. Na stronie kupisz także specjalny, naturalny żel, dzięki któremu w prosty sposób wykonasz napisy i rysunki.

Piwa rzemieślnicze

Jednym z niszowych elementów asortymentu naszej hurtowni alkoholi są piwa rzemieślnicze. Mimo że produkuje się je według unikalnych receptur, najczęściej nawiązują one do poszczególnych stylów, w tym chociażby portera bałtyckiego, lagera, IPA, witbier czy pszenicznego. Pochodzą one z niewielkich, polskich bądź zagranicznych browarów.

Woda do biura Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostarczania napojów - do wrocławskich firm lub domów. Nasza woda do biura sprzedawana jest w butelkach o pojemności ok. 19 litrów. Pochodzi bezpośrednio z głębinowych źródeł i cechuje się zasadowością(8,2 pH), dzięki czemu odkwasza organizm i nawadnia go.
2017 - © www.kunowice1759.pl