Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

Regały chłodnicze

Witamy w firmie Probox. Od lat zajmujemy się dystrybucją urządzeń specjalistycznych dla sklepów, marketów i gastronomii. Prezentujemy Państwu markowe regały chłodnicze o estetycznym wyglądzie i energooszczędnych parametrach funkcjonowania. Polecamy witryny, lady, szafy i wiele innych praktycznych sprzętów. U nas znajdziecie wszystko to, co zapewni dłuższą trwałość towarom spożywczym. Chłodzenie i mrożenie z naszym sprzętem będzie proste i skuteczne. Dzięki zamówieniom przez internet oferujemy atrakcyjne ceny.

Opakowania ekologiczne

Oferowane przez naszą firmę Ekoway torby papierowe dostępne są obecnie w coraz większej liczbie sklepów i sieciach delikatesów. Oferujemy opakowania ekologiczne, wykonane z naturalnych materiałów np. papieru czy bawełniane. Wiele firm oferuje produkty takie jako opakowania z własnym nadrukiem na zamówienie. My również takie posiadamy. Sprawdźcie Państwo na naszej stronie. Zapraszamy.

tekturowe pojemniki na wynos

Niezależnie od tego jaki rodzaj działalności gastronomicznej lub cateringowej państwo prowadzicie, bez wątpienia znajdziecie u nas opakowania na wynos, które doskonale sprawdzą się do zabezpieczenia i transportu potraw. Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy tak szeroką ofertę tekturowych pojemników na wynos, które przeznaczone są do różnych dań - burgerów, zapiekanek, frytek i wielu innych.

Grecka oliwa z oliwek

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty spożywcze z europejskich miast. Grecka oliwa z oliwek to jeden z produktów, który powinien być nieodłącznym elementem w wyposażeniu każdej kuchni! Jest bogata w smak, dzięki czemu wzmocni aromat każdej potrawy. Wykorzystywana jest do różnego rodzaju makaronów, świeżych warzyw, czy pysznych sałatek. Dzięki temu każde danie posiada swój niepowtarzalny smak. Zapraszamy wszystkich smakoszy do skorzystania z oferty!

Produkty vendingowe

W dzisiejszym świecie wraz z postępem technologii coraz częściej mamy do czynienia z samoobsługowymi maszynami sprzedającymi. Odpowiadając na aktualne potrzeby, zaopatrzyliśmy nasz sklep w produkty vendingowe. Są to artykuły sprzedawane w rozpowszechnionych automatach, które znajdziemy m.in. w szpitalach.

Noże kuchenne

Nasza firma oferuje Państwu znakomite akcesoria, które sprawdzą się w każdej kuchni. Noże kuchenne, które Państwu proponujemy charakteryzuje znakomita jakość materiału, z którego zostały wykonane i dbałość o szczegóły, co gwarantuje ich wyjątkową trwałość. Dobrze naostrzone ułatwią pracę podczas przygotowywania posiłków.
2017 - © www.kunowice1759.pl