Restauracje, puby, wyposażenie gastronomii

dekoracje na tort z opłatka

W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje na tort z opłatka. Pozwolą one w prosty sposób osiągnąć spektakularny efekt. To świetny pomysł na ozdobę ciast, zarówno dla najmłodszych jak i starszych jubilatów czy solenizantów. Do produkcji naszych wyrobów zostały użyte jedynie bezpieczne i całkowicie jadalne barwniki. Na stronie kupisz także specjalny, naturalny żel, dzięki któremu w prosty sposób wykonasz napisy i rysunki.

Woda do biura Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostarczania napojów - do wrocławskich firm lub domów. Nasza woda do biura sprzedawana jest w butelkach o pojemności ok. 19 litrów. Pochodzi bezpośrednio z głębinowych źródeł i cechuje się zasadowością(8,2 pH), dzięki czemu odkwasza organizm i nawadnia go.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego na eventy

Proponujemy między innymi nowoczesne urządzenia kuchenne oraz barmańskie dla sal bankietowych i zorganizowanych jednorazowych imprez plenerowych. Nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego na eventy, oprócz urządzeń takich jak grille i ekspresy do kawy, oferuje również szkło, sztućce oraz porcelanę.
2017 - © www.kunowice1759.pl