Sprawność fizyczna, Sprzęt fitness

Rowery Giant

Marzysz o pełnej relaksu, wygody i przyjemności jeździe? Pragniesz, aby Twój sprzęt sportowy był w stanie poradzić sobie zarówno z miejskimi ulicami, jak również z leśnymi ścieżkami? Rowery Giant przygotowane są na takie wyzwania. Nasz sklep prezentuje fantastyczne kolekcje - zarówno tegoroczne, jak i z lat ubiegłych. Pozwoli Ci to dokonać odpowiedzialnego wyboru i sięgnąć po model, który najbardziej odpowiada twojemu stylowi jazdy. Wszystkie nasze propozycje dostępne są w bardzo atrakcyjnych propozycjach cenowych.

Strzelnica Gdynia

Jeśli nie masz pozwolenia na broń, a chciałbyś się wypróbować różne modele i kalibry, powinieneś odwiedzić naszą siedzibę. Niezależnie od tego czy jesteś amatorem, profesjonalistą, czy pasjonatem, nasza strzelnica mieszcząca się w Gdyni jest miejscem dla Ciebie. Organizujemy liczne kursy i treningi z bronią.

Odzież triathlonowa

Zajmujemy się sprzedażą ciuchów sportowych damskich i męskich oraz sprzętu do ćwiczeń. Nasza odzież triathlonowa to między innymi elastyczne pianki do pływania oraz koszulki biegowe. W celu spotęgowania pracy mięśni oraz zwiększenia uczucia komfortu podczas zawodów, polecamy także wygodne spodenki rowerowe.

Skórzane rękawice motocyklowe

Nasz internetowy sklep motocyklowy prezentuje szeroki asortyment różnego rodzaju akcesoriów motocyklowych. W ofercie posiadamy szeroki przekrój produktów dla motocyklistów, takich jak rękawice skórzane, kaski, odzież, obuwie. To asortyment podzielony na produkty dla kobiet oraz mężczyzn. Posiadamy również specjalistyczne kaski dla dzieci. Nasze rękawice motocyklowe ze skóry i inne produkty z pewnością będą Państwu służyły długie lata. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.
2017 - © www.kunowice1759.pl