Sprawność fizyczna, Sprzęt fitness

Rowery Giant

Marzysz o pełnej relaksu, wygody i przyjemności jeździe? Pragniesz, aby Twój sprzęt sportowy był w stanie poradzić sobie zarówno z miejskimi ulicami, jak również z leśnymi ścieżkami? Rowery Giant przygotowane są na takie wyzwania. Nasz sklep prezentuje fantastyczne kolekcje - zarówno tegoroczne, jak i z lat ubiegłych. Pozwoli Ci to dokonać odpowiedzialnego wyboru i sięgnąć po model, który najbardziej odpowiada twojemu stylowi jazdy. Wszystkie nasze propozycje dostępne są w bardzo atrakcyjnych propozycjach cenowych.

Strzelnica Gdynia

Jeśli nie masz pozwolenia na broń, a chciałbyś się wypróbować różne modele i kalibry, powinieneś odwiedzić naszą siedzibę. Niezależnie od tego czy jesteś amatorem, profesjonalistą, czy pasjonatem, nasza strzelnica mieszcząca się w Gdyni jest miejscem dla Ciebie. Organizujemy liczne kursy i treningi z bronią.

maszyna do podciągania

Dobierz wyposażenie siłowni pozwalające na ustalenie optymalnego programu ćwiczeniowego. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie maszyna do podciągania oraz drabinki, prezentowane na naszej stronie. To sprzęt cenionego producenta, wyróżniający się stabilną oraz wytrzymałą na działanie ciężaru konstrukcją.

Szkoła wspinania

Marzy Ci się wyprawa w skałki, w ramach której będziesz mógł wchodzić coraz wyżej, podziwiać przecudowne widoki i cieszyć się nowym doświadczeniem? Nasza szkoła wspinania zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz! Nie ma lepszego sposobu niż uczyć się od naszych doświadczonych instruktorów z indywidualnym podejściem do każdego kursanta.

Znaczniki piłkarskie

Oferowane przez nas wygodne, przewiewne kamizelki sprawdzą się do odróżniania drużyn podczas treningu czy meczu sparingowego. W sprzedaży posiadamy znaczniki piłkarskie dla juniorów oraz seniorów, w wielu kolorach i rozmiarach, wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu będą Państwu służyć wiele lat.

shakery do odżywek

Chodząc na siłownie zabieramy ze sobą butelki wody, aby zadbać o właściwe nawodnienie w czasie treningu. Pomocne mogą być shakery do odżywek, dzięki którym szybko można zmieszać wodę z suplementem i dostarczyć organizmowi środków mineralnych. Wygodny bidon zapewni komfort picia i łatwość w przenoszeniu napoju w różne miejsca.

Karabiny szturmowe

Nasz sklep militarny posiada różne rodzaje broni palnej. Wśród nich znajdują się karabiny szturmowe, wykorzystywane zarówno w wojsku, jak i w sporcie. To broń ręczna o długiej lufie, z przymocowanym bagnetem. Dawniej pozwalała na oddanie tylko jednego strzału i konieczne było przeładowanie, a obecnie dostępne są jej różne warianty.

Windery reklamowe

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów reklamowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi windery reklamowe. Znajdują one swoje zastosowanie między innymi podczas różnego rodzaju uroczystości sportowych. Są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów.

Drążek do podciągania

Wystarczy 15 minut dziennie by zwiększyć wydolność swojego organizmu i poprawić kondycję fizyczną. Proponujemy Państwu wyposażenie siłowni najwyższej jakości, w tym drążki do pociągania, ławeczki, stojaki na hantle i wiele innych urządzeń. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą.
2017 - © www.kunowice1759.pl