Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Optymalizacja łańcucha dostaw

Dążymy do tego, aby nasi klienci otrzymywali usługi doradcze na najwyższym poziomie, co w krótkim czasie powinno przełożyć się na znaczną poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego. Wprowadzamy skuteczny system optymalizacji łańcucha dostaw. Dzięki temu, zostaną wyeliminowane słabe ogniwa, czyli niepożądane przestoje, a także wpływające negatywnie na wizerunek opóźnienia w wysyłce zamówień oraz realizacji zleceń. Zatrudniamy specjalistów, którzy nie wahają się podejmować słusznych decyzji i wyzwań.

Zarządzanie nieruchomościami Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas zarządzanie nieruchomościami. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na zachowanie właściwego nadzoru nad wykonywaniem w danych budynkach odpowiednich prac, w tym remontowych czy też budowlanych. Zajmiemy się kontrolowaniem Waszych obiektów oraz realizowaniem każdego etapu inwestycji. Naszych specjalistów znajdziecie na terenie całego kraju, m.in w Warszawie. Gwarantujemy Wam fachową oraz sprawną pomoc ze strony doświadczonych zarządców.

BRC Food

Zespół specjalistów zatrudnionych w firmie INGE sprawia, że przeprowadzane przez nas szkolenia gwarantują pozytywną certyfikację. W szerokiej ofercie, jaką kierujemy do naszych klientów, znajdą Państwo również standard BRC Food, który wymagany jest przez brytyjskie sieci handlowe (Tesco, Morrisons i inne). Ta restrykcyjna norma dotyczy m.in. produkcji żywności, pomieszczeń zakładowych, transportu czy kontroli szkodników. Jeśli mają Państwo pytania, w jaki sposób spełnić wszelkie wymagania postawione przez angielskich odbiorców, proszę skorzystać z naszego formularza kontaktowego na naszej stronie.

Konfekcjonowanie towaru

Jesteśmy doświadczoną firmą, która zdaje sobie sprawę jak duże znaczenie dla sprzedaży każdego towaru ma jego właściwe zabezpieczenie oraz zapakowanie. LeanLogis NEW to co-packing oraz konfekcjonowanie towaru, podczas którego zostaje on włożony do wybranego przez Klienta pudełka, czy torebki, zafoliowany, oklejony oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba, przepakowany. Ponadto, zajmujemy się dodawaniem gratisów oraz próbek do towaru na specjalne życzenie Klienta, a także tworzymy zestawy promocyjne, w tym displaye.

Upadłość firmy

Polecamy Państwu oferowane przez nas porady prawne,jakie stanowią nowoczesną formę, gdzie kontakt z naszymi specjalistami został maksymalnie uproszczonym. Nasi specjaliści preferują obszary takie jak na przykład sprawy mieszkaniowe, umowy, gwarancje, odszkodowania, upadłość likwidacyjna, konsumencka i inne zagadnienia.

księgowość Bielsko-Biała

Dzięki naszym usługom praca Twojej firmy będzie dobrze zorganizowana i bardziej wydajna. Centrum Rachunkowości to księgowość z Bielska-Białej, w której dbamy o wszystkie aspekty działalności Klienta - rozliczenia podatków, obsługę płac, prowadzenie ksiąg i wiele innych. Nasi eksperci chętnie pomagają także w monitorowaniu należności.

Wynajem adresu

Na naszej stronie znajdziecie liczne usługi, któe pomogą Wam w otwarciu swojego biznesy. Możecie znaleźć u nas wirtualne biuro funkcjonujące zarówno w Warszawie, jak i poza jej granicami, udostępniamy i wynajmujemy wirtualny adres i pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Producent opakowań drewnianych

Firma Export Pack to producent opakowań drewnianych w postaci skrzyń z desek, jak również materiałów łączonych z płytami pilśniowymi. Polecamy również kartony i pudła z tektury konwencjonalnej i ciężkiej. Jesteśmy specjalistami w obróbce drewna. Wykonujemy tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną, deski podłogowe, szalunkowe, belki i materiały na zamówienie do stawiania więźb dachowych oraz szkieletów domów prefabrykowanych typu kanadyjskiego. W naszych skrzyniach transportowane są towary różnego rodzaju, ciężkie.

Materiały biurowe Warszawa

Jesteśmy firmą, która dostarcza Państwu najwyższej jakości materiały biurowe. Warszawa i okoliczne firmy to nasi główni odbiorcy. Na nasze usługi składają się akcesoria komputerowe, maszyny, papiery, koperty, czy artykuły do pisania. Dbamy o klasę naszych produktów, przy zamówieniu zachowując profesjonalizm i szybkość.
2017 - © www.kunowice1759.pl