Finansowo, Ekonomicznie, Biznes w sieci

Prawo upadłościowe

Wiele zapisów i dyrektyw wiąże się z prawem upadłościowym. Zbiór rozporządzeń i aktów reguluje postępowanie przedsiębiorców w przypadku bankructwa lub też całkowitej niewypłacalności. Powierzenie w takiej sytuacji opieki nad firmą prawnikowi jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem. Nasza kancelaria świadczy usługi w tym zakresie.

Optymalizacja łańcucha dostaw

Dążymy do tego, aby nasi klienci otrzymywali usługi doradcze na najwyższym poziomie, co w krótkim czasie powinno przełożyć się na znaczną poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego. Wprowadzamy skuteczny system optymalizacji łańcucha dostaw. Dzięki temu, zostaną wyeliminowane słabe ogniwa, czyli niepożądane przestoje, a także wpływające negatywnie na wizerunek opóźnienia w wysyłce zamówień oraz realizacji zleceń. Zatrudniamy specjalistów, którzy nie wahają się podejmować słusznych decyzji i wyzwań.

Zarządzanie nieruchomościami

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas zarządzanie nieruchomościami. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na zachowanie właściwego nadzoru nad wykonywaniem w danych budynkach odpowiednich prac, w tym remontowych czy też budowlanych. Zajmiemy się kontrolowaniem Waszych obiektów oraz realizowaniem każdego etapu inwestycji. Naszych specjalistów znajdziecie na terenie całego kraju. Gwarantujemy Wam fachową oraz sprawną pomoc ze strony doświadczonych zarządców.

Biura rachunkowe bielsko

Nie wszystkie biura rachunkowe w Bielsku-Białej są w stanie w tak elastyczny i jednocześnie kreatywny sposób podejść do obsługi Klienta, jak Waliczek Sp. z o.o.. Dla nas jednak liczy się efektywność. Działamy w całkowitej zgodność z polskim prawem, wspomagając przedsiębiorców w podejmowanych przez nich działaniach. Oferujemy m.in. prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

Brc food

Zespół specjalistów zatrudnionych w firmie INGE sprawia, że przeprowadzane przez nas szkolenia gwarantują pozytywną certyfikację. W szerokiej ofercie, jaką kierujemy do naszych klientów, znajdą Państwo również standard BRC Food, który wymagany jest przez brytyjskie sieci handlowe (Tesco, Morrisons i inne). Ta restrykcyjna norma dotyczy m.in. produkcji żywności, pomieszczeń zakładowych, transportu czy kontroli szkodników. Jeśli mają Państwo pytania, w jaki sposób spełnić wszelkie wymagania postawione przez angielskich odbiorców, proszę skorzystać z naszego formularza kontaktowego na naszej stronie.

Konfekcjonowanie towaru

Jesteśmy doświadczoną firmą, która zdaje sobie sprawę jak duże znaczenie dla sprzedaży każdego towaru ma jego właściwe zabezpieczenie oraz zapakowanie. LeanLogis NEW to co-packing oraz konfekcjonowanie towaru, podczas którego zostaje on włożony do wybranego przez Klienta pudełka, czy torebki, zafoliowany, oklejony oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba, przepakowany. Ponadto, zajmujemy się dodawaniem gratisów oraz próbek do towaru na specjalne życzenie Klienta, a także tworzymy zestawy promocyjne, w tym displaye.

Białe certyfikaty

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu audytu efektywności energetycznej dla przedsiębiorstw działających m.in. w przemyśle chemicznym i ciężkim. Wystawiamy Białe Certyfikaty, czyli świadectwa potwierdzające zaoszczędzenie określonej ilości energii w wyniku działań zmierzających do optymalizacji.
2017 - © www.kunowice1759.pl