Plastyka, Sztuka, Rękodzieło, Kultura

Strojenie pianina

Dostosowanie wysokości każdego dźwięku, a także jego częstotliwości to zadanie, które powinno się wykonywać raz w roku poprzez strojenie pianina. Dzięki odpowiedniemu dobraniu parametrów instrumentu muzycznego możliwe jest efektywne wykorzystanie jego możliwości, szczególnie ważne dla osób grających na nim codziennie.

tapeta samoprzylepna

Inwestycja w oferowane na naszej stronie produkty, to najlepszy możliwy wybór. Sklep z tapetami na ścianę firmy PlejadaTapet zaprasza do zapoznania się z szeroką gamą dostępnego asortymentu, których pochodzi od cenionych na świecie producentów. Są to materiały wykończeniowe wysokiej jakości, trwałe i zachwycające wzornictwem. W ofercie znajdziecie m.in. tapety samoprzylepne do wielu pomieszczeń.

Fotograf

Niezależnie od tego czy potrzebujecie państwo zdjęcie do dokumentu, ślubne, czy może robione podczas specjalnie przygotowanej sesji, wykwalifikowany fotograf z Foto Centrum zrealizuje dla państwa każde zadanie. Zapraszamy do nas, jeżeli cenicie sobie państwo fachowość, najwyższą jakość i najniższe ceny.

Filmy religijne dla dzieci

Jesteś katechetą i szukasz alternatywnych metod na zaciekawienie uczniów tematyką kościelną podczas lekcji? Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z bogatym asortymentem szkolnym, w którego skład wchodzą filmy religijne dla dzieci. Dysponujemy kilkudziesięcioma tytułami dostosowanymi dla młodzieży w różnym wieku.

Kaszubski haft

Uwielbiasz naszą kulturę i różnorodność etniczną? Jeśli jesteś fanem kolorowych folkowych wzorów, to zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z ofertą sklepu. Jednym z produktów, które można u nas nabyć, jest naklejka. Kaszubski haft to nasz najpopularniejszy wzór.

oryginalne rzeźby

Wystaw stworzone przez siebie dzieło na sprzedaż, korzystając z możliwości, jakie oferuje prowadzona przez nas galeria sztuki online. Zapewniamy Cię, że oryginalne rzeźby widniejące na naszej stronie zawsze znajdują chętnych nabywców. Zarejestruj się, wystaw pracę, ustal cenę i czekaj, aż twoje dzieło pojawi się w czyimś domu!
2017 - © www.kunowice1759.pl