Plastyka, Sztuka, Rękodzieło, Kultura

Obraz na zamówienie ze zdjęcia

W ofercie znajdują się różnorodne formy graficzne. Jedną z dostępnych opcji jest obraz na zamówienie ze zdjęcia, wykonywany techniką rysunku lub oleju na płótnie z zachowaniem jak najdokładniejszego podobieństwa. Tego rodzaju portrety dobrze sprawdzą się jako prezent i będą stanowić wspaniałą pamiątkę.

Zdjęcie na pomnik

Chciałbyś umieścić fotografię zmarłej bliskiej osoby na jej grobie? Dostarcz nam zdjęcie na pomnik, a my zajmiemy się jej obróbką zgodnie z indywidualnymi życzeniami w ramach techniki foto ceramiki. Zadbamy o to, by jak najlepiej prezentowała się ona na nagrobku i stanowiła miłą pamiątkę po zmarłej osobie.

Studio fotograficzne Poznań

Jesteśmy pewni, że wszystkim, czego Państwo potrzebują jest nasze studio fotograficzne. Poznań to miasto, w którym biorą Państwo ślub? A może tutaj odbywa się inna rodzinna uroczystość, w której biorą Państwo udział i chcą zadbać o jej profesjonalne uwiecznienie? Zapewniamy, że dzięki nam zyskają Państwo nie tylko doskonała pamiątkę po tym wydarzeniu, ale również wspaniałe wspomnienia. Nasze studio fotograficzne kieruje się w swojej pracy najwyższym profesjonalizmem i pełną fachowością. Zapraszamy.

narzeczeńska sesja zdjęciowa Toruń

Zaplanuj niezwykłą narzeczeńską sesję zdjęciową w malowniczym Toruniu. Nasze doświadczone zespoły fotografów zapewnią Wam niezapomniane wspomnienia z tego szczególnego momentu. Wykorzystaj urokliwe uliczki, zabytkowe kamienice i piękne widoki nad Wisłą jako tło dla Waszych romantycznych chwil. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, nie tylko stworzymy naturalne i piękne fotografie, ale także zadbasz o każdy szczegół, który sprawi, że ta sesja będzie niepowtarzalna. Zarezerwuj swoją sesję już teraz i uwiecznijcie Waszą miłość przy majestatycznych muralach, magicznych fontannach i romantycznej atmosferze Torunia. Pokażcie światu, jak piękna jest Wasza historia.
2017 - © www.kunowice1759.pl