Reklama, Marketing, Poligrafia, Media

Producent reklam

Już niedługo, dzięki znanemu wrocławskiego producentowi unikalnych reklam świetlnych, wasza firma bardzo wyróżni się spośród wszystkich innych. Zapoznajcie się z ofertą Kono i wybierzcie neon, kaseton świetlny lub litery 3D, które dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach, a jednocześnie nie podwyższą waszych rachunków.

Statuetki szklane

Zapraszamy Państwa do inwestowania w wyjątkowo piękne i funkcjonalne statuetki, które za pomocą nowoczesnych technologii wykonujemy ze szkła. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, posiadają bardzo zróżnicowane kształty i mogą posiadać bardzo zróżnicowane treści lub grafiki wykonane metodą grawerowania lub nadruku. Idealne zarówno na prezent, nagrodę, jak również gadżet reklamowy. Ogromny wybór możliwości i atrakcyjne ceny sprawią, że znajdziecie państwo coś dla siebie.

Pudełko na pendrive

Nasza firma proponuje eleganckie i funkcjonalne opakowania, które nadadzą się do przechowywania ważnych drobiazgów lub gadżetów. W ofercie znajduje się między innymi stylowe pudełko na pendrive w różnych wariantach. Wybrane modele mogą zostać wyposażone np. we wkładkę atłasową, z pianki, kartonu lub z gumkami.

Pracownia Finansowa opinie

Na stronie znajdują się opinie na temat Grupy Pracownia Finansowa. Poprzez serwis można również zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, a także zadać pytanie potencjalnemu pracodawcy. Nie brakuje tutaj również wypowiedzi osób, które miały bezpośredni kontakt z firmą i chętnie dzielą się swoimi wrażeniami.

Szyldy retro

Nasza firma już od wielu lat dostarcza jakościowe akcesoria stanowiące znakomitą promocję różnego rodzaju przedsiębiorstw. Nasza propozycja to między innymi szyldy retro. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych stalowych oraz mosiężnych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas bez oznak zużycia i zniszczenia.

Stoły handlowe

Stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które zajmują się sprzedażą produktów pod gołym niebem - stoły handlowe, których produkcją zajmuje się nasza firma, są zdecydowanie jednymi z najbardziej funkcjonalnych i wytrzymałych na rynku. Stosujemy w produkcji nowoczesne rozwiązania i staramy się, aby powierzchnia, a także wygląd estetyczny wyrobów zawsze były jak najlepsze. Nasze produkty dostępne są w niskich cenach i sprawdzą się w namiotach sprzedażowych, które również oferujemy w naszym asortymencie.

Ekrany LED

Skuteczna forma promocji za pomocą ekranów diodowych? Proponujemy spersonalizowane ekrany LED, a wśród nich telebimy, grafiki w różnych kolorach, teksty, projekty wewnętrzne i zewnętrzne. Do informowania o obiektach w okolicy najlepiej służą zegary, termometry i krzyże apteczne - w zależności od miejsca. Sprawdź naszą pełną ofertę.

Bawełniane torby reklamowe

W naszym asortymencie znajdują się wyroby, które wspierają ochronę środowiska naturalnego. Nasze bawełniane torby można stosować wielokrotnie, co pozwala zrezygnować z jednorazowych, foliowych reklamówek. Ponadto produkowane przez nas przedmioty są odporne na obciążenia, a więc można w nich bez trudności przenosić zakupy czy książki.
2017 - © www.kunowice1759.pl