Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Radca prawny

Działalność prowadzonej we Wrocławiu kancelarii prawnej opiera się w głównej mierze na doradztwie oraz administracji w charakterze pełnomocnictwa. Prowadzący radca prawny zajmuje się ponadto przygotowywaniem bądź też jedynie opiniowaniem wzorów umów i innych dokumentów, a także egzekucją należności Klientów oraz prowadzeniem negocjacji handlowych i mediacji pracowniczych. Beata Kotula zajmuje się prawem cywilnym, rodzinnym, karnym, gospodarczym i handlowym, a także dotyczącym zagadnień prawa konsumenckiego, medycznego i podatkowego. Oferta kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli małych lub dużych przedsiębiorstw i spółek.

Rozwody Kraków

W kancelarii radców prawnych Wolff & Sieniawski rozwody w Krakowie są jedną z naszych specjalizacji. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie jako pełnomocnicy. W przypadku procesów z orzeczeniem o winie sąd będzie dokładnie analizował charakter małżeństwa, powoła również świadków, których zeznania mogą okazać się pomocne w ocenie odpowiedzialności współmałżonka za rozpad pożycia. W takiej sytuacji osoba pokrzywdzona może ubiegać się o rekompensatę bądź nawet alimenty od strony winnej. Tutaj jest pole do popisu dla prawnika.

Prawnik Lębork

Świadczę usługi prawne na terenie Lęborka. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska oferuje czynności takie jak porady prawne, prowadzenie postępowań o alimenty i spraw rozwodowych oraz reprezentowanie pozwanego i powoda przed Sądem. Zajmuję się także obroną nieletnich przed Sądem Rodzinnym oraz uczestniczę w posiedzeniach dotyczących tymczasowego aresztowania Klientów. Sporządzam i składam zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i reprezentuję pokrzywdzonego. Występuję również jako pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego.

Usługi prawne Kraków

Zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom często potrzebne są usługi prawne. Moje usługi prawne dotyczą wielu obszarów, a ten zakres jest stale poszerzany. moją specjalnością jest prawo gospodarcze, handlowe, zobowiązań, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego oraz spadkowego.
2017 - © www.kunowice1759.pl