Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Rozwody Kraków

W kancelarii radców prawnych Wolff & Sieniawski rozwody w Krakowie są jedną z naszych specjalizacji. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie jako pełnomocnicy. W przypadku procesów z orzeczeniem o winie sąd będzie dokładnie analizował charakter małżeństwa, powoła również świadków, których zeznania mogą okazać się pomocne w ocenie odpowiedzialności współmałżonka za rozpad pożycia. W takiej sytuacji osoba pokrzywdzona może ubiegać się o rekompensatę bądź nawet alimenty od strony winnej. Tutaj jest pole do popisu dla prawnika.

Prawnik Lębork

Świadczę usługi prawne na terenie Lęborka. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska oferuje czynności takie jak porady prawne, prowadzenie postępowań o alimenty i spraw rozwodowych oraz reprezentowanie pozwanego i powoda przed Sądem. Zajmuję się także obroną nieletnich przed Sądem Rodzinnym oraz uczestniczę w posiedzeniach dotyczących tymczasowego aresztowania Klientów. Sporządzam i składam zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i reprezentuję pokrzywdzonego. Występuję również jako pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego.

Doradztwo prawne Bydgoszcz

Sale sądowe to zawsze stresujące miejsce dla każdej osoby. Od udzielanych odpowiedzi i zadawanych drugiej stronie pytań, w dużej mierze zależy to jak potoczą się losy procesu. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski świadczy doradztwo prawne. Bydgoszcz jest miastem, w którym mamy siedzibę, w najbliższej okolicy Starego Rynku. Udzielamy opinii, przygotowujemy pisma procesowe, a także przygotowujemy linię obrony dla klienta. Jeżeli jest on zainteresowany poszerzeniem zakresu usług, jesteśmy również do dyspozycji w zakresie reprezentowania go przed sądem.

rozwody Malbork

Nasza kancelaria z Malborka zajmuje się sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego. Prowadzimy rozwody, sprawy dotyczące separacji i unieważnienia małżeństwa, jak również te dotyczące władzy rodzicielskiej, przysposobienia czy podziału majątku. Naszych klientów reprezentujemy przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym.

Adwokat

Kancelaria Prawna adwokat Doroty Paczkowskiej specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinno-opiekuńczych, a szczególnie rozwodowych, począwszy od rozstrzygnięcia kwestii winy rozkładu pożycia, aż po uregulowanie innych zagadnień o charakterze majątkowym i niemajątkowym. Zajmujemy się również prawem pracy, spadkowym, cywilnym i karnym..

Gabloty na słupkach otwierane dwuskrzydłowo

W ofercie naszej firmy znaleźć można gabloty ogłoszeniowe na słupkach otwierane dwuskrzydłowo. Wykonujemy je z lekkich, ale zarazem bardzo wytrzymałych profili aluminiowych oraz z tafli hartowanego szkła, które jest nie tylko solidne, ale i bardzo eleganckie. Nasze konstrukcje pozwalają wywiesić rozmaite komunikaty, takie jak plany zajęć w szkołach, regulaminy czy inne informacje.
2017 - © www.kunowice1759.pl