Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Rozwody Kraków

W kancelarii radców prawnych Wolff & Sieniawski rozwody w Krakowie są jedną z naszych specjalizacji. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie jako pełnomocnicy. W przypadku procesów z orzeczeniem o winie sąd będzie dokładnie analizował charakter małżeństwa, powoła również świadków, których zeznania mogą okazać się pomocne w ocenie odpowiedzialności współmałżonka za rozpad pożycia. W takiej sytuacji osoba pokrzywdzona może ubiegać się o rekompensatę bądź nawet alimenty od strony winnej. Tutaj jest pole do popisu dla prawnika.

Prawnik Lębork

Świadczę usługi prawne na terenie Lęborka. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska oferuje czynności takie jak porady prawne, prowadzenie postępowań o alimenty i spraw rozwodowych oraz reprezentowanie pozwanego i powoda przed Sądem. Zajmuję się także obroną nieletnich przed Sądem Rodzinnym oraz uczestniczę w posiedzeniach dotyczących tymczasowego aresztowania Klientów. Sporządzam i składam zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i reprezentuję pokrzywdzonego. Występuję również jako pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego.

Doradztwo prawne Bydgoszcz

Sale sądowe to zawsze stresujące miejsce dla każdej osoby. Od udzielanych odpowiedzi i zadawanych drugiej stronie pytań, w dużej mierze zależy to jak potoczą się losy procesu. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski świadczy doradztwo prawne. Bydgoszcz jest miastem, w którym mamy siedzibę, w najbliższej okolicy Starego Rynku. Udzielamy opinii, przygotowujemy pisma procesowe, a także przygotowujemy linię obrony dla klienta. Jeżeli jest on zainteresowany poszerzeniem zakresu usług, jesteśmy również do dyspozycji w zakresie reprezentowania go przed sądem.

Spadek Gdańsk

Sprawa związana z dziedziczeniem po zmarłym przeprowadzana jest w obecności wszystkich osób mających prawa do mienia, w kancelarii w Gdańsku. Spadek, zapisany w testamencie bądź przysługujący na podstawie prawa dziedziczenia, może zostać odebrany dopiero po sporządzeniu przez notariusza lub w Sądzie protokołu.
2017 - © www.kunowice1759.pl