Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Rozwody Kraków

W kancelarii radców prawnych Wolff & Sieniawski rozwody w Krakowie są jedną z naszych specjalizacji. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie jako pełnomocnicy. W przypadku procesów z orzeczeniem o winie sąd będzie dokładnie analizował charakter małżeństwa, powoła również świadków, których zeznania mogą okazać się pomocne w ocenie odpowiedzialności współmałżonka za rozpad pożycia. W takiej sytuacji osoba pokrzywdzona może ubiegać się o rekompensatę bądź nawet alimenty od strony winnej. Tutaj jest pole do popisu dla prawnika.

rozwody Malbork

Nasza kancelaria z Malborka zajmuje się sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego. Prowadzimy rozwody, sprawy dotyczące separacji i unieważnienia małżeństwa, jak również te dotyczące władzy rodzicielskiej, przysposobienia czy podziału majątku. Naszych klientów reprezentujemy przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym.

Adwokat

Kancelaria Prawna adwokat Doroty Paczkowskiej specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinno-opiekuńczych, a szczególnie rozwodowych, począwszy od rozstrzygnięcia kwestii winy rozkładu pożycia, aż po uregulowanie innych zagadnień o charakterze majątkowym i niemajątkowym. Zajmujemy się również prawem pracy, spadkowym, cywilnym i karnym..

Orintolog

Nasza działalność z jednej strony chroni przyrodę, a z drugiej - pozwala na zrównoważony rozwój cywilizacji. Należy nas wezwać, kiedy ornitolog ma wydać opinię na temat bezpieczeństwa danej inwestycji budowlanej lub przemysłowej. Dogłębnie badamy sytuację, oceniamy zagrożenia oraz korzyści i wydajemy ekspertyzę.

niepubliczne przedszkole Mokotów

Szukasz miejsca, w którym możliwe będzie zapewnienie swojej pociesze najlepszej opieki? Postaw na mieszczące się w Warszawie na Mokotowie niepubliczne przedszkole językowe. Mamy do zaoferowania szeroką gamę wyjątkowych zajęć, dzięki którym Wasza pociecha będzie rozwijała się w interesującym ją kierunku.
2017 - © www.kunowice1759.pl