Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Rozwody Kraków

W kancelarii radców prawnych Wolff & Sieniawski rozwody w Krakowie są jedną z naszych specjalizacji. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie jako pełnomocnicy. W przypadku procesów z orzeczeniem o winie sąd będzie dokładnie analizował charakter małżeństwa, powoła również świadków, których zeznania mogą okazać się pomocne w ocenie odpowiedzialności współmałżonka za rozpad pożycia. W takiej sytuacji osoba pokrzywdzona może ubiegać się o rekompensatę bądź nawet alimenty od strony winnej. Tutaj jest pole do popisu dla prawnika.

rozwody Malbork

Nasza kancelaria z Malborka zajmuje się sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego. Prowadzimy rozwody, sprawy dotyczące separacji i unieważnienia małżeństwa, jak również te dotyczące władzy rodzicielskiej, przysposobienia czy podziału majątku. Naszych klientów reprezentujemy przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym.

Adwokat

Kancelaria Prawna adwokat Doroty Paczkowskiej specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinno-opiekuńczych, a szczególnie rozwodowych, począwszy od rozstrzygnięcia kwestii winy rozkładu pożycia, aż po uregulowanie innych zagadnień o charakterze majątkowym i niemajątkowym. Zajmujemy się również prawem pracy, spadkowym, cywilnym i karnym..

Zakład przetwarzania odpadów

Dla każdego rodzaju odpadu sporządzana jest odrębna i indywidualna receptura określająca zarówno ilości i rodzaje dodatków jak i kolejność dozowania oraz czas mieszania, co zapewnia maksymalną skuteczność tej metody utylizacji, a jednocześnie jest kolejnym przykładem potwierdzającym wyjątkowy profesjonalizm świadczonych usług przez zakład przetwarzania odpadów. Ponadto skuteczność unieszkodliwiania odpadów jest sprawdzana na bieżąco przez laboratoria posiadające niezbędne akredytacje.
2017 - © www.kunowice1759.pl