Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Rozwody Kraków

W kancelarii radców prawnych Wolff & Sieniawski rozwody w Krakowie są jedną z naszych specjalizacji. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie jako pełnomocnicy. W przypadku procesów z orzeczeniem o winie sąd będzie dokładnie analizował charakter małżeństwa, powoła również świadków, których zeznania mogą okazać się pomocne w ocenie odpowiedzialności współmałżonka za rozpad pożycia. W takiej sytuacji osoba pokrzywdzona może ubiegać się o rekompensatę bądź nawet alimenty od strony winnej. Tutaj jest pole do popisu dla prawnika.

rozwody Malbork

Nasza kancelaria z Malborka zajmuje się sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego. Prowadzimy rozwody, sprawy dotyczące separacji i unieważnienia małżeństwa, jak również te dotyczące władzy rodzicielskiej, przysposobienia czy podziału majątku. Naszych klientów reprezentujemy przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym.

Adwokat

Kancelaria Prawna adwokat Doroty Paczkowskiej specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinno-opiekuńczych, a szczególnie rozwodowych, począwszy od rozstrzygnięcia kwestii winy rozkładu pożycia, aż po uregulowanie innych zagadnień o charakterze majątkowym i niemajątkowym. Zajmujemy się również prawem pracy, spadkowym, cywilnym i karnym..

Gabloty na słupkach otwierane dwuskrzydłowo

W ofercie naszej firmy znaleźć można gabloty ogłoszeniowe na słupkach otwierane dwuskrzydłowo. Wykonujemy je z lekkich, ale zarazem bardzo wytrzymałych profili aluminiowych oraz z tafli hartowanego szkła, które jest nie tylko solidne, ale i bardzo eleganckie. Nasze konstrukcje pozwalają wywiesić rozmaite komunikaty, takie jak plany zajęć w szkołach, regulaminy czy inne informacje.

Komornik sądowy

Wiele osób zastanawia się, co zrobić w sytuacji, gdy od dłuższego czasu nie mogą porozumieć się z dłużnikami w kwestii spłaty wierzytelności. Gdy dłużnik odrzuca propozycje polubownego załatwienia sprawy, a ponadto unika kontaktu z wierzycielem, sprawę można zgłosić do sądu. Wówczas w postępowaniu sąd może wydać nakaz spłaty zadłużenia w postaci tzw. tytułu wykonawczego. Z nim można już udać się do kancelarii. Komornik Sądowy Dominika Marta Branicka w Grudziądzu prowadzi postępowania na terenie miasta Bydgoszcz oraz gmin ościennych.
2017 - © www.kunowice1759.pl