Prawo, Adwokaci, Radcy, Strefa publiczna

Radca prawny

Działalność prowadzonej we Wrocławiu kancelarii prawnej opiera się w głównej mierze na doradztwie oraz administracji w charakterze pełnomocnictwa. Prowadzący radca prawny zajmuje się ponadto przygotowywaniem bądź też jedynie opiniowaniem wzorów umów i innych dokumentów, a także egzekucją należności Klientów oraz prowadzeniem negocjacji handlowych i mediacji pracowniczych. Beata Kotula zajmuje się prawem cywilnym, rodzinnym, karnym, gospodarczym i handlowym, a także dotyczącym zagadnień prawa konsumenckiego, medycznego i podatkowego. Oferta kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli małych lub dużych przedsiębiorstw i spółek.

Rozwody Kraków

W kancelarii radców prawnych Wolff & Sieniawski rozwody w Krakowie są jedną z naszych specjalizacji. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie jako pełnomocnicy. W przypadku procesów z orzeczeniem o winie sąd będzie dokładnie analizował charakter małżeństwa, powoła również świadków, których zeznania mogą okazać się pomocne w ocenie odpowiedzialności współmałżonka za rozpad pożycia. W takiej sytuacji osoba pokrzywdzona może ubiegać się o rekompensatę bądź nawet alimenty od strony winnej. Tutaj jest pole do popisu dla prawnika.

Prawo włoskie

Michał Wyjatek odbył roczne stypendium w Uniwersytecie w Genui oraz kilkumiesięczne staże w tym samym mieście. Pozwoliło mu to na otworzenie działu w swojej kancelarii Szymański Wyjatek, gdzie dobrze znane jest prawo włoskie. Wraz ze swoim wspólnikiem Jackiem Szymańskim obsługuje osoby fizyczne w sprawach cywilnych i karnych, w tym przy sprawach rozwodowych i alimentacyjnych, w obrębie zagranicznego ustawodawstwa. Adwokaci współpracują z Klientami z branż elektronicznych, medycznych oraz spożywczych.
2017 - © www.kunowice1759.pl