Technologicznie, IT, Oprogramowanie, Elektronika

Aplikacje mobilne dla biznesu

Świadczymy usługi z zakresu komunikacji mobilnej, nieustannie rozwijając swoją ofertę. Nasze doświadczenie zdobyte we współpracy z korporacjami różnych europejskich państw, wskazuje, czego potrzebują nasi klienci. Aplikacje mobilne dla biznesu to sposób sprostania tym wymogom - dajemy możliwość wysyłania wiadomości różnego typu oraz prowadzimy sms marketing. Załóż konto na stronie mProfi, zyskaj darmowe pakiety i zapoznaj się z naszymi cenami. Jesteśmy elastyczni - dostosujemy taryfę specjalnie dla Twojej firmy.

Frezowanie aluminium

Powstałe 25 lat temu, w 1988 roku, profesjonalne przedsiębiorstwo SPOROL sc, świadczy profesjonalne usługi obejmujące między innymi frezowanie aluminium. Obróbka skrawaniem odbywa się zarówno na zwykłych, jak i numerycznych obrabiarkach. W zakres usług przedsiębiorstwa SPOROL sc wchodzi także spawanie aluminium i stali (czarnych i kwasoodpornych). Szeroka oferta obejmuje również sprzedaż mechanizmów wykorzystywanych w profesjonalnych zakładach stolarskich. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług frezowania CNC i innych firmy SPOROL sc.

Skanery laserowe

Wejdź na stronę firmy Smart Solutions i przekonaj się, jak wiele korzyści mogą dać Ci nowoczesne skanery laserowe. Odznaczają się one wysoką dokładnością i szybkim przepływem danych. Oprócz tego możliwe jest ich użytkowanie w niemal każdych warunkach - zarówno w laboratoriach, halach produkcyjnych jak i warsztatach.

Miernik napięcia

Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań znalazł się miernik napięcia. Sprzęt ten polecamy wymagającym klientom, dla których liczą się sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Jeżeli chcesz, by zakupione urządzenie działało przez długi czas, jesteśmy w stanie zrealizować Twoje potrzeby. Najlepszy miernik napięcia jest dostępny właśnie u nas - zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej propozycji. Jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze możesz znaleźć w naszym Centrum Wdrażania Projektów Innowacyjnych - zapraszamy na stronę internetową.

Elektroniczny obieg dokumentów

Jeżeli cały czas zastanawiasz się nad usprawnieniem wielu działań, zoptymalizowaniem kosztów oraz ulepszeniu sposobu przekazywaniu informacji wewnątrz Twojej firmy, to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję. Elektroniczny obieg dokumentów nie musi być wcale skomplikowany - może być niezwykle sprawny, bezpieczny i nie sprawiający jakichkolwiek problemów. Wystarczy sięgnąć po nasze systemy pozwalające wdrożyć rozwiązania nowej generacji. Zachęcamy więc do przyjrzenia się wszystkim naszym propozycjom.

Spawanie aluminium Gdańsk

Każdy nasz pracownik posiada specjalistyczne uprawniania i może wykonywać różnego rodzaju usługi spawalnicze. W gdańskiej firmie Kapeo Laser doświadczona kadra pracuje na zaawansowanych technologicznie półautomatach firmy ESAB. Odróżnia nas wysoka jakość wykonywanych spoin oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Gilotyna do papieru

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Grafmasz, na której znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń i akcesoriów niezbędnych w każdym biurze. Jedną z takich pozycji jest elektryczna gilotyna do papieru. Posiada ona ergonomiczną budowę, napęd, niewielkie rozmiary oraz odpowiednio wyprofilowane ostrza.

Montaż instalacji

Naszą specjalnością są instalacje technologiczne. Zajmujemy się projektowaniem i montażem, aby każdy nasz Klient mógł otrzymać dokładnie takie rozwiązania, jakich od nas oczekuje. Wybierając naszą firmę możesz być pewien, że wszystkie usługi wykonamy dla Ciebie szybko i profesjonalnie, byś mógł jak najszybciej cieszyć się z ich efektów. Wybierz najlepszą firmę na rynku specjalizującą się w instalacjach technologicznych - jesteśmy pewni, że z uśmiechem będziesz wspominać naszą współpracę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

Płyty plexi

Jako producent tworzyw sztucznych, który swoje działania opiera na doświadczeniu pracowników oraz nowoczesnym parku maszynowym, oferujemy płyty plexi. Wykonywane przez firmę Murgrabia formatki ze szkła akrylowego mogą mieć dowolny kolor i różną przepuszczalność światła. Ich produkcja jest prowadzona przy wykorzystaniu metody ekstruzji lub wylewania.

Program do księgowości

Prowadzisz działalność gospodarczą? Jesteś właścicielem małej firmy? Samodzielne prowadzenie księgowości online pozwoli znacząco obniżyć koszty. Ebi24 oferuje program, dzięki któremu sprawnie rozliczysz podatki, odprowadzisz składki, wystawisz faktury – wszystko wygodnie z domu, a nawet przez telefon komórkowy.

Anemometr

Anemomert,inaczej zwany czujnikiem przepływu powietrza, jest przyrządem, który znajduje zastosowanie przy wykonywaniu pomiarów prędkości ruchu gazów i cieczy, w szczególności zaś wiatru. Anemometr dostępny jest w kilku typach jako urządzenie obrotowe, wychyłowe, ciśnieniowe, cieplne (elektryczne) oraz ultrasonograficzne (dooplerowskie).

Cynkowanie

W naszym zakładzie specjalizujemy się w zabezpieczaniu wyrobów metalowych przeciwko korozji. Wykonujemy zabiegi galwanizacyjne takie jak niklowanie czy cynkowanie blach oraz innych elementów z metalu. Kąpiel w środku antykorozyjnym pozwoli na zachowanie właściwości wyrobu na długi czas i uodporni na działalność czynników zewnętrznych.

Panele słoneczne dla rolników

W dzisiejszych czasach priorytetem w większości przedsiębiorstw jest stała modernizacja - na przykład poprzez korzystanie z ekologicznych rozwiązań. Jednym z nich, które możemy zaoferować są panele słoneczne dla rolników. Umieszczone na gospodarstwie pozwolą zmniejszyć wydatki przeznaczone na prąd czy ogrzewanie oraz umożliwią działanie będące bardziej w zgodzie z naturą.

Kolektory słoneczne cena

Jeśli potrzebne są Wam tanie, a jednocześnie niezawodne kolektory słoneczne cena, jaką Wam oferuje na nasze produkty z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Znajdziecie u nas nowoczesne rozwiązania pozwalające na zmniejszenie kosztów utrzymywania wybranych budynków. Za ich sprawą możliwe jest bowiem korzystanie z naturalnych, ekologicznych źródeł energii. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie opłat w Waszych domach. Gwarantujemy Wam szeroki wybór oraz pomoc ze strony doświadczonych fachowców. Zapraszamy!

Sklep elektroniczny

Jeśli szukają Państwo akcesoriów takich jak elektronarzędzia, zapraszamy na stronę firmy m-Electronics, dostępną pod adresem podanym w linku. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, takich jak gniazdka, łączniki czy elektronika użytkowa. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów na naszej stronie internetowej.

Uchwyty kablowe

W naszym katalogu prezentujemy szeroki wybór łączników i kształtków, które znajdą zastosowanie przy montażu różnych rodzajów instalacji. Oferujemy na przykład uchwyty kablowe, obejmy zatrzaskowe i do rur, kołki dociskowe i zaciski. Elementy wykonane zostały z metalu. Większość z nich dostępny jest w kilku wymiarach.

Monitoring domu instalacja Kraków

Aby zapobiec potencjalnym kradzieżom przez złodziei należy odpowiednio się zabezpieczyć. Najskuteczniejszym sposobem jest monitoring domu. Instalacja kamer odstraszy potencjalnych włamywaczy, a właścicielowi dostarczy względnego spokoju. Swoje mieszkanie możesz obserwować z każdego miejsca na świecie z ekranu smartfona. Nieważne czy jesteś w Krakowie czy w Warszawie - wystarczy Ci sieć wi-fi.

Przenośniki

W ofercie firmy ANDRZEJEWSKI znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia peryferyjne, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Polecamy między innymi przenośniki taśmowe, które doskonale nadają się do transportowania różnego rodzaju towarów na taśmach produkcyjnych. Wykorzystuje się je w wielu gałęziach przemysłu, są trwałe i odporne na uszkodzenia, na pewno posłużą przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami oraz złożenia zamówienia.

Pojemnik KMB

Przeznaczone są do składowania każdego rodzaju towarów. Firma oferuje szeroki wybór tych produktów o różnych wymiarach, przeznaczeniu oraz typie budowy - pojemniki KMB, składane, do małych ładunków, transportowe, eurotace i wiele, wiele innych. Korzystanie z nich ułatwia zachowanie porządku w magazynie.

drukarki fiskalne

Obsługa sektora handlowego wiąże się z koniecznością wychodzenia naprzeciw wielu wyzwaniom. Jednym z nich jest dostarczenie takich rozwiązań i takich urządzeń, które z jednej strony pozwolą ustosunkować się do obowiązujących dyrektyw, z drugiej - usprawnią obsługę i realizację zadań na linii kas. Jesteśmy przekonani, że nasze drukarki fiskalne są takim usprawnieniem. Nie tylko wyróżniają się bardzo wydajną i precyzyjną pracą, ale również okazują się kompatybilne przy współpracy z wieloma urządzeniami i platformami.

Telewizja cyfrowa

Czy lubisz relaksować się wieczorami na kanapie, popijać ciepłą herbatę i oglądać ciekawe programy, wciągające seriale lub trzymające w napięciu filmy? Sprawdź więc, jakie możliwości daje nasza telewizja cyfrowa i oferta przygotowana z myślą o wymagających klientach, dla których atrakcyjna cena również ma znaczenie.

Kurtyny powietrzne

W naszym asortymencie znajdziecie liczne elementy, jakie wykorzystywane są w różnego typu instalacjach grzewczych. Sprawdzają się one zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej. Znajdziecie u nas między innymi kurtyny powietrzne, które pozwalają na uzyskiwanie właściwego przejścia pomiędzy różnicami temperatur. Montowane są one przy wejściach do wybranych obiektów. Ich funkcjonalność umożliwia łagodne przejścia pomiędzy ciepłym powietrzem wewnątrz pomieszczeń, a zimnym na zewnątrz czy odwrotnie.

Dzierżawa kserokopiarek

Jedną z naszych usług jest dzierżawa kserokopiarek. Pomagamy przedsiębiorstwom, oferując im wysokiej klasy urządzenia w atrakcyjnych cenach. Za ich sprawą możliwe jest profesjonalne i kompleksowe wyposażenie Waszych biur w najbardziej funkcjonalne rozwiązania do powielania potrzebnych Wam dokumentów.

Drukarki fiskalne

Proponowane przez nas urządzenia dostosowane zostały pod względem swoich funkcji do branż, którym mają służyć. W naszym sklepie internetowy znaleźć można drukarki fiskalne - mobilne, sklepowe, apteczne, bileterki oraz online. Apteczne posiadają odpowiednie ustawienia do wydawania recept, a bileterki - biletów normalnych, ulgowych, itd.

Monitoring kanałów

Chcesz otworzyć firmę, która czyści zapchane rury? Jeśli tak, to przydadzą Ci się kamery, które pozwolą na monitoring kanałów. Dzięki temu, lepiej będziesz mógł zdiagnozować, co dzieje się w danym przewodzie bez brudzenia się czy kopania w ziemi. Posiadamy szeroki asortyment tego typu sprzętu, który możesz dopasować do swoich potrzeb.

Napinacze łańcuchowe

W ofercie firmy LINEX znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości zawiesi, które doskonale sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu. Polecamy modele linowe, łańcuchowe oraz pasowe, a także szeroki wybór haków, szelki, pasów transportowych oraz innych artykułów. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Farmy PV

Ochrona środowiska wiąże się również z uzyskaniem sporych oszczędności. Najlepszym przykładem mogą być tutaj elektrownie słoneczne, które pozwalają na pełne uniezależnienie się od dostaw prądu, a tym samym skuteczne zapomnienie o rachunkach. Zene oferuje profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych zarówno dla gospodarstw domowych, jak również dla obiektów użyteczności publicznej.

piec indukcyjny fotowoltaika

Chcesz działać na rzecz planety, a dodatkowo zredukować koszty utrzymania domu? Zaopatrz się w naszym sklepie w piec indukcyjny fotowoltaika. Dzięki wykorzystaniu energii solarnej nie będziesz płacił wysokich rachunków za gaz, prąd czy wodę. Przysłużysz się także środowisku, ponieważ panele solarne nie produkują szkodliwych substancji.

Akcesoria lutownicze

W asortymencie naszego sklepu dostępne są akcesoria, takie jak groty oraz całe zestawy niezbędne do łączenia ze sobą metalowych elementów za pomocą cyny. Oferowane akcesoria lutownicze to standardowe urządzenia, które sprawdzają się podczas napraw w branży sanitarnej, grzewczej, chłodniczej, klimatyzacyjnej i innych.

wyposażenie cukierni

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego wyposażania gastronomii, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas profesjonalny sprzęt, który doskonale sprawdzi się w każdej restauracji czy barze. Nasza oferta to również wyposażenie cukierni. Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, miłą obsługę oraz szybką realizację zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.

wyposażenie laboratorium

Nasza firma łączy innowacyjne pomysły z wieloletnim doświadczeniem. Proponowane przez nas urządzenia do mielenia i przesiewania wykorzystują zaawansowane technologie. Wyróżnia je również niska awaryjność. Korzystając z naszej oferty można skompletować pełne wyposażenie laboratorium. Poza podstawowym sprzętem zajmujemy się również dostarczaniem szkła do probówek.

dostawca podzespołów

Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem zapasami, a także rachunkami i towarem. Jako ceniony wśród odbiorców dostawca podzespołów, gwarantujemy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Gwarantujemy sprawną realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny. Już dziś zachęcamy do skorzystania z oferty.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Zastanawiasz się jak wygląda profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych? Sprawdź nasza ofertę i przekonaj się jak proste jest wykonanie takiej instalacji! Wybierz rodzaj mocowania: dachowe, gruntowe lub elewacyjne i wybierz instalację, którą mamy wykonać na Twojej posiadłości. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od energii pozyskiwanej ze słońca!
2017 - © www.kunowice1759.pl