Technologicznie, IT, Oprogramowanie, Elektronika

Administracja serwerem

Używasz w swojej pracy zewnętrznych dysków i systemów? Proponowana przez naszych informatyków usługa, to administracja serwerami dedykowanymi. Jeśli zatem potrzebujesz wsparcia technicznego, możemy go udzielić zdalnie. Po wykupieniu pakietu StartUP lub Biznes, zapewnimy Ci kompleksową obsługę, od instalacji, przed konfiguracje, po całkowite zarządzanie. W Bezpiecznej Firmie zautomatyzujemy proces tworzenia kopii zapasowych, będziemy interweniować każdorazowo gdy pojawi się problem techniczny, niezależnie od pory.

Aplikacje mobilne dla biznesu

Świadczymy usługi z zakresu komunikacji mobilnej, nieustannie rozwijając swoją ofertę. Nasze doświadczenie zdobyte we współpracy z korporacjami różnych europejskich państw, wskazuje, czego potrzebują nasi klienci. Aplikacje mobilne dla biznesu to sposób sprostania tym wymogom - dajemy możliwość wysyłania wiadomości różnego typu oraz prowadzimy sms marketing. Załóż konto na stronie mProfi, zyskaj darmowe pakiety i zapoznaj się z naszymi cenami. Jesteśmy elastyczni - dostosujemy taryfę specjalnie dla Twojej firmy.

Frezowanie aluminium

Powstałe 25 lat temu, w 1988 roku, profesjonalne przedsiębiorstwo SPOROL sc, świadczy profesjonalne usługi obejmujące między innymi frezowanie aluminium. Obróbka skrawaniem odbywa się zarówno na zwykłych, jak i numerycznych obrabiarkach. W zakres usług przedsiębiorstwa SPOROL sc wchodzi także spawanie aluminium i stali (czarnych i kwasoodpornych). Szeroka oferta obejmuje również sprzedaż mechanizmów wykorzystywanych w profesjonalnych zakładach stolarskich. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług frezowania CNC i innych firmy SPOROL sc.

Skanery laserowe

Wejdź na stronę firmy Smart Solutions i przekonaj się, jak wiele korzyści mogą dać Ci nowoczesne skanery laserowe. Odznaczają się one wysoką dokładnością i szybkim przepływem danych. Oprócz tego możliwe jest ich użytkowanie w niemal każdych warunkach - zarówno w laboratoriach, halach produkcyjnych jak i warsztatach.

Miernik napięcia

Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań znalazł się miernik napięcia. Sprzęt ten polecamy wymagającym klientom, dla których liczą się sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Jeżeli chcesz, by zakupione urządzenie działało przez długi czas, jesteśmy w stanie zrealizować Twoje potrzeby. Najlepszy miernik napięcia jest dostępny właśnie u nas - zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej propozycji. Jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze możesz znaleźć w naszym Centrum Wdrażania Projektów Innowacyjnych - zapraszamy na stronę internetową.

Elektroniczny obieg dokumentów

Jeżeli cały czas zastanawiasz się nad usprawnieniem wielu działań, zoptymalizowaniem kosztów oraz ulepszeniu sposobu przekazywaniu informacji wewnątrz Twojej firmy, to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję. Elektroniczny obieg dokumentów nie musi być wcale skomplikowany - może być niezwykle sprawny, bezpieczny i nie sprawiający jakichkolwiek problemów. Wystarczy sięgnąć po nasze systemy pozwalające wdrożyć rozwiązania nowej generacji. Zachęcamy więc do przyjrzenia się wszystkim naszym propozycjom.

Środek do czyszczenia gresu

Marka Renove zasłynęła w umysłach odbiorców z tego, iż od samego początku swojej działalności zdecydowała się główny akcent położyć na kwestii jakości. Bowiem, to właśnie z naszą pomocą profesjonalne zespoły malarzy i ekipy remontowe wykonują swoją pracę na najwyższym możliwym poziomie. Ostatnimi czasy, zdecydowaliście się na rozszerzenie naszej propozycji o środek do czyszczenia gresu. Spowodowane było to w dużej mierze faktem nie tyle konieczności, co licznych sygnałów ze strony naszych stałych Klientów.

Spawanie aluminium Gdańsk

Każdy nasz pracownik posiada specjalistyczne uprawniania i może wykonywać różnego rodzaju usługi spawalnicze. W gdańskiej firmie Kapeo Laser doświadczona kadra pracuje na zaawansowanych technologicznie półautomatach firmy ESAB. Odróżnia nas wysoka jakość wykonywanych spoin oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Fluorescencja rentgenowska

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa, które od kilkunastu lat zajmuje się wytwarzaniem świetnych artykułów służących do dokładnego pomiaru. Firma ITA zajmuje się między innymi produkowaniem spektrometrów fluorescencji rentgenowskiej, które umożliwiają szybkie, specjalistyczne, a przede wszystkim niezwykle dokładne pomiary. Dodatkowo, wytwarza urządzenia również dla lotnictwa, przemysłu samochodowego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także wielu innych firm.

Listwy zasilające

Szanowni państwo, w naszym asortymencie znajduje się wiele produktów, które ułatwią państwu podpięcie do urządzeń elektrycznych, w szczególności zaś - sprzętu komputerowego. W szczególności polecamy nasze listwy zasilające. Umożliwią one jednoczesne korzystanie z wielu urządzeń. Odpowiednia długość kabla umożliwia także potraktowanie tego produktu jako przedłużacza. Wszystkie, dostępne w naszym asortymencie modele, wyposażone są w lampkę kontrolną, która stanowi także włącznik bezpieczeństwa i umożliwia natychmiastowe odcięcie dopływu prądu.

Czytniki kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych jest tak zaprojektowany, aby służył w zastosowaniach logistycznych, magazynowych i transportowych. Terminale współdziałają z innymi urządzeniami sklepowymi, takimi jak kasy fiskalne, drukarki, czytniki danych. W ofercie producentów zajmujących się produkcją lub importem urządzeń do wyposażenia sklepów znajdują się również drukarki etykiet.

sterowanie oświetleniem

Jeśli szukają Państwo profesjonalnych systemów służących do sterowania oświetleniem, to w ofercie naszego sklepu znajdzie to czego szukacie. Zarządzanie systemami iluminacyjnymi wymaga precyzyjnych i niezawodnych urządzeń. Taki właśnie sprzęt jest dostępny w naszej szerokiej gammie produktów. Zapraszamy do odwiedzin!

Gilotyna do papieru

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Grafmasz, na której znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń i akcesoriów niezbędnych w każdym biurze. Jedną z takich pozycji jest elektryczna gilotyna do papieru. Posiada ona ergonomiczną budowę, napęd, niewielkie rozmiary oraz odpowiednio wyprofilowane ostrza.

Montaż instalacji

Naszą specjalnością są instalacje technologiczne. Zajmujemy się projektowaniem i montażem, aby każdy nasz Klient mógł otrzymać dokładnie takie rozwiązania, jakich od nas oczekuje. Wybierając naszą firmę możesz być pewien, że wszystkie usługi wykonamy dla Ciebie szybko i profesjonalnie, byś mógł jak najszybciej cieszyć się z ich efektów. Wybierz najlepszą firmę na rynku specjalizującą się w instalacjach technologicznych - jesteśmy pewni, że z uśmiechem będziesz wspominać naszą współpracę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

Płyty plexi

Jako producent tworzyw sztucznych, który swoje działania opiera na doświadczeniu pracowników oraz nowoczesnym parku maszynowym, oferujemy płyty plexi. Wykonywane przez firmę Murgrabia formatki ze szkła akrylowego mogą mieć dowolny kolor i różną przepuszczalność światła. Ich produkcja jest prowadzona przy wykorzystaniu metody ekstruzji lub wylewania.

Drukowanie kodów kreskowych

Sprzedawane przez nas urządzenia umożliwiają sprawne oraz szybkie drukowanie kodów kreskowych, pozwalających na zaopatrzenie w niezbędne dane produkowanych lub magazynowanych wyrobów. Biurowa drukarka Zebra jest bardzo wydajna i prosta w obsłudze. Została tak skonstruowana, aby kalkę można było łatwo załadować.

Centrale wentylacyjne Zabrze

Zajmujemy się kompleksową sprzedażą systemów klimatyzacyjnych w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, biurowym czy usługowym. W naszym sklepie, który jest zlokalizowany w Zabrzu, oferujemy centrale wentylacyjne, pozwalające na sterowanie całą instalacją przewietrzania pomieszczeń w obiektach budowlanych.

Oprogramowanie CNC

W asortymencie naszej firmy można znaleźć zaawansowane rozwiązania dla przemysłu, usprawniające pracę zakładów poprzez automatyzację. Oferowane jest między innymi oprogramowanie CNC, a także produkty w zakresie CAD/CAM, w szczególności producenta Autodesk. Oprócz tego na stronie można znaleźć komputerowe wspomaganie kontroli jakości.

Wyposażenie magazynów

Wyposażenie magazynów we wszystkie niezbędne elementy jest bardzo trudne dla początkujących firm ze względu na duże koszty. Dziś każda branża wymaga trzymania towaru na stanie w dużych ilościach, a wyposażenie magazynów w regały i półki jest kosztowne. Rozwiązaniem jest oferta naszej firmy! Dostarczamy potrzebne wyposażenie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Silnik DC

Jednym z najczęściej poszukiwanych przez naszych Klientów elementów motorycznych, z całą pewnością jest silnik DC. Jest to napęd, który powszechnie wykorzystywany jest w różnorodnych urządzeniach mających na celu oczyszczenie i skrupulatne posprzątanie terenów o większej powierzchni. Jednakże, kwestią niezwykle istotną pozostaje fakt tego, aby dobrać model odpowiedni dla danego systemu podzespołów. Warianty proponowane przez markę ZD Motor obejmują te o szerokim zakresie mocy oraz różnych formach zasilania.
2017 - © www.kunowice1759.pl