Technologicznie, IT, Oprogramowanie, Elektronika

Administracja serwerem

Używasz w swojej pracy zewnętrznych dysków i systemów? Proponowana przez naszych informatyków usługa, to administracja serwerami dedykowanymi. Jeśli zatem potrzebujesz wsparcia technicznego, możemy go udzielić zdalnie. Po wykupieniu pakietu StartUP lub Biznes, zapewnimy Ci kompleksową obsługę, od instalacji, przed konfiguracje, po całkowite zarządzanie. W Bezpiecznej Firmie zautomatyzujemy proces tworzenia kopii zapasowych, będziemy interweniować każdorazowo gdy pojawi się problem techniczny, niezależnie od pory.

Aplikacje mobilne dla biznesu

Świadczymy usługi z zakresu komunikacji mobilnej, nieustannie rozwijając swoją ofertę. Nasze doświadczenie zdobyte we współpracy z korporacjami różnych europejskich państw, wskazuje, czego potrzebują nasi klienci. Aplikacje mobilne dla biznesu to sposób sprostania tym wymogom - dajemy możliwość wysyłania wiadomości różnego typu oraz prowadzimy sms marketing. Załóż konto na stronie mProfi, zyskaj darmowe pakiety i zapoznaj się z naszymi cenami. Jesteśmy elastyczni - dostosujemy taryfę specjalnie dla Twojej firmy.

Frezowanie aluminium

Powstałe 25 lat temu, w 1988 roku, profesjonalne przedsiębiorstwo SPOROL sc, świadczy profesjonalne usługi obejmujące między innymi frezowanie aluminium. Obróbka skrawaniem odbywa się zarówno na zwykłych, jak i numerycznych obrabiarkach. W zakres usług przedsiębiorstwa SPOROL sc wchodzi także spawanie aluminium i stali (czarnych i kwasoodpornych). Szeroka oferta obejmuje również sprzedaż mechanizmów wykorzystywanych w profesjonalnych zakładach stolarskich. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług frezowania CNC i innych firmy SPOROL sc.

Skanery laserowe

Wejdź na stronę firmy Smart Solutions i przekonaj się, jak wiele korzyści mogą dać Ci nowoczesne skanery laserowe. Odznaczają się one wysoką dokładnością i szybkim przepływem danych. Oprócz tego możliwe jest ich użytkowanie w niemal każdych warunkach - zarówno w laboratoriach, halach produkcyjnych jak i warsztatach.

Miernik napięcia

Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań znalazł się miernik napięcia. Sprzęt ten polecamy wymagającym klientom, dla których liczą się sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Jeżeli chcesz, by zakupione urządzenie działało przez długi czas, jesteśmy w stanie zrealizować Twoje potrzeby. Najlepszy miernik napięcia jest dostępny właśnie u nas - zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej propozycji. Jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze możesz znaleźć w naszym Centrum Wdrażania Projektów Innowacyjnych - zapraszamy na stronę internetową.

Elektroniczny obieg dokumentów

Jeżeli cały czas zastanawiasz się nad usprawnieniem wielu działań, zoptymalizowaniem kosztów oraz ulepszeniu sposobu przekazywaniu informacji wewnątrz Twojej firmy, to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję. Elektroniczny obieg dokumentów nie musi być wcale skomplikowany - może być niezwykle sprawny, bezpieczny i nie sprawiający jakichkolwiek problemów. Wystarczy sięgnąć po nasze systemy pozwalające wdrożyć rozwiązania nowej generacji. Zachęcamy więc do przyjrzenia się wszystkim naszym propozycjom.

Środek do czyszczenia gresu

Marka Renove zasłynęła w umysłach odbiorców z tego, iż od samego początku swojej działalności zdecydowała się główny akcent położyć na kwestii jakości. Bowiem, to właśnie z naszą pomocą profesjonalne zespoły malarzy i ekipy remontowe wykonują swoją pracę na najwyższym możliwym poziomie. Ostatnimi czasy, zdecydowaliście się na rozszerzenie naszej propozycji o środek do czyszczenia gresu. Spowodowane było to w dużej mierze faktem nie tyle konieczności, co licznych sygnałów ze strony naszych stałych Klientów.

Spawanie aluminium Gdańsk

Każdy nasz pracownik posiada specjalistyczne uprawniania i może wykonywać różnego rodzaju usługi spawalnicze. W gdańskiej firmie Kapeo Laser doświadczona kadra pracuje na zaawansowanych technologicznie półautomatach firmy ESAB. Odróżnia nas wysoka jakość wykonywanych spoin oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Listwy zasilające

Szanowni państwo, w naszym asortymencie znajduje się wiele produktów, które ułatwią państwu podpięcie do urządzeń elektrycznych, w szczególności zaś - sprzętu komputerowego. W szczególności polecamy nasze listwy zasilające. Umożliwią one jednoczesne korzystanie z wielu urządzeń. Odpowiednia długość kabla umożliwia także potraktowanie tego produktu jako przedłużacza. Wszystkie, dostępne w naszym asortymencie modele, wyposażone są w lampkę kontrolną, która stanowi także włącznik bezpieczeństwa i umożliwia natychmiastowe odcięcie dopływu prądu.

sterowanie oświetleniem

Jeśli szukają Państwo profesjonalnych systemów służących do sterowania oświetleniem, to w ofercie naszego sklepu znajdzie to czego szukacie. Zarządzanie systemami iluminacyjnymi wymaga precyzyjnych i niezawodnych urządzeń. Taki właśnie sprzęt jest dostępny w naszej szerokiej gammie produktów. Zapraszamy do odwiedzin!

Gilotyna do papieru

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Grafmasz, na której znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń i akcesoriów niezbędnych w każdym biurze. Jedną z takich pozycji jest elektryczna gilotyna do papieru. Posiada ona ergonomiczną budowę, napęd, niewielkie rozmiary oraz odpowiednio wyprofilowane ostrza.

Montaż instalacji

Naszą specjalnością są instalacje technologiczne. Zajmujemy się projektowaniem i montażem, aby każdy nasz Klient mógł otrzymać dokładnie takie rozwiązania, jakich od nas oczekuje. Wybierając naszą firmę możesz być pewien, że wszystkie usługi wykonamy dla Ciebie szybko i profesjonalnie, byś mógł jak najszybciej cieszyć się z ich efektów. Wybierz najlepszą firmę na rynku specjalizującą się w instalacjach technologicznych - jesteśmy pewni, że z uśmiechem będziesz wspominać naszą współpracę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

Płyty plexi

Jako producent tworzyw sztucznych, który swoje działania opiera na doświadczeniu pracowników oraz nowoczesnym parku maszynowym, oferujemy płyty plexi. Wykonywane przez firmę Murgrabia formatki ze szkła akrylowego mogą mieć dowolny kolor i różną przepuszczalność światła. Ich produkcja jest prowadzona przy wykorzystaniu metody ekstruzji lub wylewania.

Centrale wentylacyjne Zabrze

Zajmujemy się kompleksową sprzedażą systemów klimatyzacyjnych w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, biurowym czy usługowym. W naszym sklepie, który jest zlokalizowany w Zabrzu, oferujemy centrale wentylacyjne, pozwalające na sterowanie całą instalacją przewietrzania pomieszczeń w obiektach budowlanych.

Program do księgowości

Prowadzisz działalność gospodarczą? Jesteś właścicielem małej firmy? Samodzielne prowadzenie księgowości online pozwoli znacząco obniżyć koszty. Ebi24 oferuje program, dzięki któremu sprawnie rozliczysz podatki, odprowadzisz składki, wystawisz faktury – wszystko wygodnie z domu, a nawet przez telefon komórkowy.

Anemometr

Anemomert,inaczej zwany czujnikiem przepływu powietrza, jest przyrządem, który znajduje zastosowanie przy wykonywaniu pomiarów prędkości ruchu gazów i cieczy, w szczególności zaś wiatru. Anemometr dostępny jest w kilku typach jako urządzenie obrotowe, wychyłowe, ciśnieniowe, cieplne (elektryczne) oraz ultrasonograficzne (dooplerowskie).

kraty pomostowe Wema

Jest to główny i podstawowy wyrób realizowany przez nasze zaawansowane technologiczne linie produkcyjne. Firma Tomstal oferuje Państwu kraty pomostowe Wema, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które dzięki obróbce w pełni skomputeryzowanych maszynach, są zgodne z wszelkimi krajowymi i europejskimi normami.

Cynkowanie

W naszym zakładzie specjalizujemy się w zabezpieczaniu wyrobów metalowych przeciwko korozji. Wykonujemy zabiegi galwanizacyjne takie jak niklowanie czy cynkowanie blach oraz innych elementów z metalu. Kąpiel w środku antykorozyjnym pozwoli na zachowanie właściwości wyrobu na długi czas i uodporni na działalność czynników zewnętrznych.

Panele słoneczne dla rolników

W dzisiejszych czasach priorytetem w większości przedsiębiorstw jest stała modernizacja - na przykład poprzez korzystanie z ekologicznych rozwiązań. Jednym z nich, które możemy zaoferować są panele słoneczne dla rolników. Umieszczone na gospodarstwie pozwolą zmniejszyć wydatki przeznaczone na prąd czy ogrzewanie oraz umożliwią działanie będące bardziej w zgodzie z naturą.

Kolektory słoneczne cena

Jeśli potrzebne są Wam tanie, a jednocześnie niezawodne kolektory słoneczne cena, jaką Wam oferuje na nasze produkty z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Znajdziecie u nas nowoczesne rozwiązania pozwalające na zmniejszenie kosztów utrzymywania wybranych budynków. Za ich sprawą możliwe jest bowiem korzystanie z naturalnych, ekologicznych źródeł energii. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie opłat w Waszych domach. Gwarantujemy Wam szeroki wybór oraz pomoc ze strony doświadczonych fachowców. Zapraszamy!

Panele fotowoltaiczne oferta

Posiadamy spore doświadczenie w branży energii słonecznej. Nasze panele fotowoltaiczne posiadają większa efektywność, dzięki monokrystalicznej budowie. Wykorzystujemy moduły o mocy 310 - 380 Wp. Oznacza to, że uzyskujemy spore ilości energii elektrycznej nawet przy niskiej temperaturze i słabym nasłonecznieniu.

Sklep elektroniczny

Jeśli szukają Państwo akcesoriów takich jak elektronarzędzia, zapraszamy na stronę firmy m-Electronics, dostępną pod adresem podanym w linku. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, takich jak gniazdka, łączniki czy elektronika użytkowa. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów na naszej stronie internetowej.

Uchwyty kablowe

W naszym katalogu prezentujemy szeroki wybór łączników i kształtków, które znajdą zastosowanie przy montażu różnych rodzajów instalacji. Oferujemy na przykład uchwyty kablowe, obejmy zatrzaskowe i do rur, kołki dociskowe i zaciski. Elementy wykonane zostały z metalu. Większość z nich dostępny jest w kilku wymiarach.

Monitoring domu instalacja Kraków

Aby zapobiec potencjalnym kradzieżom przez złodziei należy odpowiednio się zabezpieczyć. Najskuteczniejszym sposobem jest monitoring domu. Instalacja kamer odstraszy potencjalnych włamywaczy, a właścicielowi dostarczy względnego spokoju. Swoje mieszkanie możesz obserwować z każdego miejsca na świecie z ekranu smartfona. Nieważne czy jesteś w Krakowie czy w Warszawie - wystarczy Ci sieć wi-fi.

Przenośniki

W ofercie firmy ANDRZEJEWSKI znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia peryferyjne, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Polecamy między innymi przenośniki taśmowe, które doskonale nadają się do transportowania różnego rodzaju towarów na taśmach produkcyjnych. Wykorzystuje się je w wielu gałęziach przemysłu, są trwałe i odporne na uszkodzenia, na pewno posłużą przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami oraz złożenia zamówienia.
2017 - © www.kunowice1759.pl