Technologicznie, IT, Oprogramowanie, Elektronika

Administracja serwerem

Używasz w swojej pracy zewnętrznych dysków i systemów? Proponowana przez naszych informatyków usługa, to administracja serwerami dedykowanymi. Jeśli zatem potrzebujesz wsparcia technicznego, możemy go udzielić zdalnie. Po wykupieniu pakietu StartUP lub Biznes, zapewnimy Ci kompleksową obsługę, od instalacji, przed konfiguracje, po całkowite zarządzanie. W Bezpiecznej Firmie zautomatyzujemy proces tworzenia kopii zapasowych, będziemy interweniować każdorazowo gdy pojawi się problem techniczny, niezależnie od pory.

Sms dla firm

Ze względu na mnogość funkcji, które w dzisiejszych czasach posiada każdy telefon, jest to najczęściej obsługiwane w ciągu dnia urządzenie przez człowieka. MATERNA pozwala swoim klientom na wykorzystanie tego faktu, i stworzenie systemu, który będzie używał tego kanału komunikacji, jak na przykład SMS dla firm.

Aplikacje mobilne dla biznesu

Świadczymy usługi z zakresu komunikacji mobilnej, nieustannie rozwijając swoją ofertę. Nasze doświadczenie zdobyte we współpracy z korporacjami różnych europejskich państw, wskazuje, czego potrzebują nasi klienci. Aplikacje mobilne dla biznesu to sposób sprostania tym wymogom - dajemy możliwość wysyłania wiadomości różnego typu oraz prowadzimy sms marketing. Załóż konto na stronie mProfi, zyskaj darmowe pakiety i zapoznaj się z naszymi cenami. Jesteśmy elastyczni - dostosujemy taryfę specjalnie dla Twojej firmy.

Frezowanie CNC

Powstałe 25 lat temu, w 1988 roku, profesjonalne przedsiębiorstwo SPOROL sc, świadczy profesjonalne usługi obejmujące między innymi frezowanie CNC. Obróbka skrawaniem odbywa się zarówno na zwykłych, jak i numerycznych obrabiarkach. W zakres usług przedsiębiorstwa SPOROL sc wchodzi także spawanie aluminium i stali (czarnych i kwasoodpornych). Szeroka oferta obejmuje również sprzedaż mechanizmów wykorzystywanych w profesjonalnych zakładach stolarskich. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług frezowania CNC i innych firmy SPOROL sc.

skanery laserowe

Wejdź na stronę firmy Smart Solutions i przekonaj się, jak wiele korzyści mogą dać Ci nowoczesne skanery laserowe. Odznaczają się one wysoką dokładnością i szybkim przepływem danych. Oprócz tego możliwe jest ich użytkowanie w niemal każdych warunkach - zarówno w laboratoriach, halach produkcyjnych jak i warsztatach.

Producent systemów detekcji wycieków

Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością oraz wyboru doskonałej jakości urządzeń. Nasza przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją systemów detekcji wycieków. Posiadamy zawory przeciwogniowe, które chronią dystrybutory przed wzrostem ciśnienia. Wystarczy zamontować je w rurociągach zbiorników magazynujących, by mieć pewność, że nie dojdzie do ryzykownej sytuacji podczas tankowania.

Miernik napięcia

Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań znalazł się miernik napięcia. Sprzęt ten polecamy wymagającym klientom, dla których liczą się sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Jeżeli chcesz, by zakupione urządzenie działało przez długi czas, jesteśmy w stanie zrealizować Twoje potrzeby. Najlepszy miernik napięcia jest dostępny właśnie u nas - zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej propozycji. Jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze możesz znaleźć w naszym Centrum Wdrażania Projektów Innowacyjnych - zapraszamy na stronę internetową.

Elektroniczny obieg dokumentów

Jeżeli cały czas zastanawiasz się nad usprawnieniem wielu działań, zoptymalizowaniem kosztów oraz ulepszeniu sposobu przekazywaniu informacji wewnątrz Twojej firmy, to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję. Elektroniczny obieg dokumentów nie musi być wcale skomplikowany - może być niezwykle sprawny, bezpieczny i nie sprawiający jakichkolwiek problemów. Wystarczy sięgnąć po nasze systemy pozwalające wdrożyć rozwiązania nowej generacji. Zachęcamy więc do przyjrzenia się wszystkim naszym propozycjom.

Środek do czyszczenia gresu

Marka Renove zasłynęła w umysłach odbiorców z tego, iż od samego początku swojej działalności zdecydowała się główny akcent położyć na kwestii jakości. Bowiem, to właśnie z naszą pomocą profesjonalne zespoły malarzy i ekipy remontowe wykonują swoją pracę na najwyższym możliwym poziomie. Ostatnimi czasy, zdecydowaliście się na rozszerzenie naszej propozycji o środek do czyszczenia gresu. Spowodowane było to w dużej mierze faktem nie tyle konieczności, co licznych sygnałów ze strony naszych stałych Klientów.

Ogrzewanie podłogowe

Czy poszukujesz firmy, która profesjonalnie zajmie się zaprojektowaniem oraz instalacją systemu dostarczającego ciepło do pomieszczeń w Twoim domu? Jeśli tak, koniecznie wybierz przedsiębiorstwo P.P.U.H. El-Krak i nowoczesne, wydajne oraz bardzo praktyczne ogrzewanie podłogowe. Opcja ta jest idealna dla osób, dla których ważna jest łatwość montażu, niewysokie koszty związane z realizacją inwestycji, a także estetyczny wygląd, bez znajdujących się w zasięgu wzroku grzejników. Ekologia i bezpieczeństwo to również duże zalety.

Spawanie aluminium Gdańsk

Każdy nasz pracownik posiada specjalistyczne uprawniania i może wykonywać różnego rodzaju usługi spawalnicze. W gdańskiej firmie Kapeo Laser doświadczona kadra pracuje na zaawansowanych technologicznie półautomatach firmy ESAB. Odróżnia nas wysoka jakość wykonywanych spoin oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Megafon Monacor

Zapraszamy Państwa na stronę sklepu Power Audio. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości urządzenia oraz sprzęt muzyczny, zapewniający wysoką jakość i czystość dźwięku. W rozbudowanym asortymencie znajdą Państwo na przykład głośniki wysokotonowe o zróżnicowanej mocy i wyglądzie. Ponadto w ofercie znajdują się również instrumenty, słuchawki, odtwarzacze, megafony Monacor oraz kable połączeniowe. Zapewniamy swoją fachową pomoc w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Tworzenie oprogramowania

Jeżeli jako przedsiębiorcy, zdecydują się Państwo na przeniesienie działalności stacjonarnej do strefy online, niezbędna będzie pomoc profesjonalisty. Zajmujemy się projektowaniem aplikacji internetowych i mobilnych oraz webowych. Do naszych specjalności należy tworzenie oprogramowania dedykowanego danej firmie. Podczas jego projektowania kierujemy się specyficznymi wymogami branży, a także wytycznymi od konkretnego klienta.

Fluorescencja rentgenowska

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa, które od kilkunastu lat zajmuje się wytwarzaniem świetnych artykułów służących do dokładnego pomiaru. Firma ITA zajmuje się między innymi produkowaniem spektrometrów fluorescencji rentgenowskiej, które umożliwiają szybkie, specjalistyczne, a przede wszystkim niezwykle dokładne pomiary. Dodatkowo, wytwarza urządzenia również dla lotnictwa, przemysłu samochodowego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także wielu innych firm.

Listwy zasilające

Szanowni państwo, w naszym asortymencie znajduje się wiele produktów, które ułatwią państwu podpięcie do urządzeń elektrycznych, w szczególności zaś - sprzętu komputerowego. W szczególności polecamy nasze listwy zasilające. Umożliwią one jednoczesne korzystanie z wielu urządzeń. Odpowiednia długość kabla umożliwia także potraktowanie tego produktu jako przedłużacza. Wszystkie, dostępne w naszym asortymencie modele, wyposażone są w lampkę kontrolną, która stanowi także włącznik bezpieczeństwa i umożliwia natychmiastowe odcięcie dopływu prądu.

Elektryczne deskorolki

Wraz z postępem technologicznym znane od wielu lat sprzęty zostają na bieżąco udoskonalane. Jednym z przykładów tego rodzaju artykułów są deskorolki elektryczne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele modeli w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Nasza propozycja to idealny pomysł na prezent dla dzieci i młodzieży.

Czytniki kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych jest tak zaprojektowany, aby służył w zastosowaniach logistycznych, magazynowych i transportowych. Terminale współdziałają z innymi urządzeniami sklepowymi, takimi jak kasy fiskalne, drukarki, czytniki danych. W ofercie producentów zajmujących się produkcją lub importem urządzeń do wyposażenia sklepów znajdują się również drukarki etykiet.

Maszyny czyszczące

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu, prowadzącego sprzedaż profesjonalnego sprzętu do sprzątania, przeznaczonego dla firm sprzątających oraz Klientów indywidualnych. W naszym asortymencie znajdują się maszyny czyszczące, takie jak polerki, odkurzacze, zamiatarki oraz wiele innych.

sterowanie oświetleniem

Jeśli szukają Państwo profesjonalnych systemów służących do sterowania oświetleniem, to w ofercie naszego sklepu znajdzie to czego szukacie. Zarządzanie systemami iluminacyjnymi wymaga precyzyjnych i niezawodnych urządzeń. Taki właśnie sprzęt jest dostępny w naszej szerokiej gammie produktów. Zapraszamy do odwiedzin!
2017 - © www.kunowice1759.pl