Turystka krajowa i zagraniczna, Wyjazdy, Noclegi

worki wodoodporne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z odzieżą żeglarską oraz akcesoriami na rejsy czy spływy kajakowe. Worki wodoodporne służą do bezpiecznego przechowywania cennych przedmiotów i ekwipunku podczas wyprawy. Dostępne są z szelkami lub bez nich, w kilku modelach o różnej pojemności (40 lub 60l).

Konferencje pod Warszawą

Biznes rządzi się swoimi prawami. Kreowanie wizerunku jako profesjonalisty wymaga ciągłej pracy i sięgania wyłącznie po najlepsze rozwiązania. Hotel Chopin organizuje konferencje pod Warszawą, zapewniając swoim Klientom pełną obsługę, a także doskonale dostosowane do wszystkich potrzeb sale szkoleniowe.

Wakacje na Kaszubach

Spędź wakacje na Kaszubach w Centrum Rekreacji U Stolëma, a przekonasz się, że naprawdę warto. Proponujemy tutaj wyjątkowe rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na pełne zadowolenie każdego gościa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej już dziś.

SPA Zakopane

Doskonałym sposobem na całkowite odprężenie są zabiegi, proponowane przez nasze SPA. Zakopane to miejsce, w którym znajduje się nasz hotel. Profesjonalne zabiegi SPA pozwolą Państwu na spędzenie relaksacyjnego czasu, pozytywnie działającego na ciało i samopoczucie. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
2017 - © www.kunowice1759.pl