Zabawa, Czas wolny, Imprezy, Integracja

Wynajem fotobudki Poznań

Osoby organizujące imprezę okolicznościową lub służbową, szukają najlepszych atrakcji i form rozrywki, które zadowolą każdego gościa. Oferujemy wynajem fotobudki w Poznaniu i okolicach - to idealna opcja na wesela i wieczory panieńskie, która zapewni Twoim gościom doskonałą zabawę. Wystarczy wejść, uśmiechnąć się, zrobić zdjęcie i wyjść z uśmiechem!

Sklep komputerowy

Odwiedź nasz profesjonalny sklep gamingowy, a przekonasz się, że naprawdę warto! Oferujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, które cieszą się niesłabnącą popularnością na polskim rynku. Jeśli chcesz przekonać się o naszej ofercie, możesz zrobić to już dzisiaj! Wstąp na naszą oficjalną witrynę sklepu internetowego.

Ferie w górach 2021

Zbliża się przerwa międzysemestralna? A zatem czas zacząć ferie w górach 2021 A.D.! Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi oraz grupy szkolne i przedszkolne na tradycyjny, góralski kulig zakończony ogniskiem! Gwarantujemy ciepłe napoje oraz pyszne kiełbaski. Jeśli wycieczka odbędzie się wieczorem, dostarczymy również pochodnie!
2017 - © www.kunowice1759.pl